fotka účastníka

Hedvika Mikulíková

Ročník: 2003
Klub: TJ Kohinoor
Počet olympiád: 2

Hedvika Mikulíková se zúčastnila následujících sportovních disciplín:

Plavání - 200 M - dívky ročník 2003
Rozplavby Výsledková listina
Umístění: 10. místo
Plavání - 200 VZ - dívky ročník 2003
Rozplavby Výsledková listina
Umístění: 9. místo
Plavání - 100 M - dívky ročník 2003
Rozplavby Výsledková listina
Umístění: 14. místo
Plavání - 400 VZ - dívky ročník 2003
Finále Výsledková listina
Umístění: 8. místo
Plavání - 200 Z - dívky ročník 2003
Rozplavby Výsledková listina
Finále Výsledková listina
Umístění: 8. místo

Sdílej a pochlub se!

Reprezentovala

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj / 24. 06. 2017 - 29. 06. 2017

pic26

Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky se uskuteční v metropoli Jihomoravského kraje v Brně. Pořadatelé vypsali 22 sportovních odvětví (atletika, badminton, baseball, basketbal, cyklistika, florbal, fotbal, házená, jachting, karate, kolečkové brusle, moderní gymnastika, orientační běh, plavání, plavání hendikepovaných, sportovní gymnastika, sportovní střelba, stolní tenis, synchronizované plavání, tenis, triatlon, volejbal) a jednu uměleckou soutěž (krátký film a video). Předpokládaná účast je téměř 4500 sportovců a trenérů.

Hedvika Mikulíková se zúčastnila následujících sportovních disciplín:

Plavání - 400 VZ - mladší žákyně
Rozplavby Výsledková listina
Umístění: 11. místo
Plavání - 200 VZ - mladší žákyně
Rozplavby Výsledková listina
Umístění: 19. místo
Plavání - 200 M - mladší žákyně
Rozplavby Výsledková listina
Umístění: 15. místo
Plavání - 100 M - mladší žákyně
Rozplavby Výsledková listina
Umístění: 17. místo

Sdílej a pochlub se!

Reprezentovala

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj / 14. 06. 2015 - 19. 06. 2015

pic26

Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky v Plzni potrvají od 14. do 19. června 2015, budou mít čtyři soutěžní dny. Pořadatelé vypsali 18 sportovních odvětví (atletika, badminton, basketbal, beachvolejbal, cyklistika, fotbal, goalball, házená, hokejbal, jachting, karate, nohejbal, orientační běh, plavání, sportovní aerobik, střelba, tenis, triatlon) a dvě doplňkové soutěže (psaní na klávesnici a fotografická soutěž). Předpokládaná účast je téměř 3000 sportovců a trenérů, kteří se utkají celkem o více než 150 zlatých medailí.