starší žactvo – výsledková listina

Sport: Orientační běh
Disciplína: sprint smíšené štafety
Závod: starší žactvo
Akce: Finále
Temín: 30.06.2022 11:00
Místo: ZŠ Tererovo náměstí

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 23. Liberecký kraj Liberecký kraj 50.56
2. 25. Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj 51.33
3. 32. Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 51.49
4. 29. Středočeský kraj Středočeský kraj 53.10
5. 22. Hlavní město Praha Hlavní město Praha 54.05
6. 21. Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 54.54
7. 34. Zlínský kraj Zlínský kraj 55.39
8. 24. Kraj Vysočina Kraj Vysočina 56.42
9. 33. Pardubický kraj Pardubický kraj 56.44
10. 31. Jihočeský kraj Jihočeský kraj 58.03
11. 26. Olomoucký kraj Olomoucký kraj 58.50
12. 30. Karlovarský kraj Karlovarský kraj 62.22
13. 28. Plzeňský kraj Plzeňský kraj 62.26
14. 27. Ústecký kraj Ústecký kraj 66.08

Liberecký kraj: Chrástová Barbora, Heczko Erik, Šebelka Matěj, Tomášková Matilda

Královéhradecký kraj: Čapková Markéta, Hanušová Markéta, Kubeček Antonín , Metelka Tomáš

Moravskoslezský kraj: Byrtusová Klára, Čech Viktor, Gallo Ondřej, Klöslová Sofie

Středočeský kraj: Sedláček Patrik, Seidlová Magdalena, Vaňková Barbora, Zápotocký Jiří

Hlavní město Praha: Brandejs Štěpán, Štěpová Barbora, Šubrt Jáchym, Vondráčková Alžběta

Jihomoravský kraj: Bulička Martin, Čechová Johana, Štěpánek Ondřej, Strýčková Barbora

Zlínský kraj: Hubáčková Sabina, Linhart Jakub, Mašláňová Ema, Pernička Martin

Kraj Vysočina: Hofhanzl Antonín, Kamenická Tereza Ester, Nováková Anna Marie, Prášil Adam

Pardubický kraj: Frosch Vítek, Goláň František, Kellerová Alice , Nožičková Ema

Jihočeský kraj: Jelínek Vít, Parkan Tomáš , Plachá Nora, Sobotková Lada

Olomoucký kraj: Hýblová Eliška, Matoušek Jan, Otrubová Karolína, Světnický Antonín

Karlovarský kraj: Herman Ondřej, Hermannová Natálie, Ritterová Lída, Turek Jakub

Plzeňský kraj: Anděl Robin, Hanáková Aneta, Stehlíková Tereza, Vodrážka Štěpán

Ústecký kraj: Bazinek Lukáš, Lošťáková Ela, Pěkná Alžběta, Šašek Jakub