dívka, chlapec 16 – výsledková listina

Sport: Lyžařský orientační běh
Disciplína: štafeta
Závod: dívka, chlapec 16
Akce: Závod
Temín: 23.01.2020 12:00
Místo: Biatlonový areál Eduard

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. Hlavní město Praha 1 Hlavní město Praha 34:08
2. Karlovarský kraj 1 Karlovarský kraj 34:45
3. Hlavní město Praha 2 Hlavní město Praha 37:22
4. Jihomoravský kraj 1 Jihomoravský kraj 37:23
5. Liberecký kraj 2 Liberecký kraj 37:49
6. Olomoucký kraj 1 Olomoucký kraj 38:40
7. Pardubický kraj 1 Pardubický kraj 38:54
8. Plzeňský kraj 1 Plzeňský kraj 40:17
9. Moravskoslezský kraj 1 Moravskoslezský kraj 40:22
10. Kraj Vysočina 1 Kraj Vysočina 40:32
11. Středočeský kraj 1 Středočeský kraj 41:30
12. Královéhradecký kraj 1 Královéhradecký kraj 42:05
13. Jihomoravský kraj 2 Jihomoravský kraj 42:24
14. Středočeský kraj 2 Středočeský kraj 42:34
15. Zlínský kraj 1 Zlínský kraj 43:03
16. Plzeňský kraj 2 Plzeňský kraj 46:58
17. Pardubický kraj 2 Pardubický kraj 48:40
18. Jihočeský kraj 2 Jihočeský kraj 49:23
19. Jihočeský kraj 1 Jihočeský kraj 52:03
20. Liberecký kraj 1 Liberecký kraj DQ
21. Královéhradecký kraj 2 Královéhradecký kraj DQ
22. Karlovarský kraj 2 Karlovarský kraj DQ
23. Moravskoslezský kraj 2 Moravskoslezský kraj DQ
24. Kraj Vysočina 2 Kraj Vysočina DQ
25. Olomoucký kraj 2 Olomoucký kraj DQ
26. Zlínský kraj 2 Zlínský kraj DQ
27. Ústecký kraj 1 Ústecký kraj DQ
28. Ústecký kraj 2 Ústecký kraj DQ

Hlavní město Praha: Blaha Jiří, Malečková Hana

Karlovarský kraj: Bartošová Marie, Štěrba Marek

Hlavní město Praha: Kodejšová Markéta, Zakouřil Matyáš

Jihomoravský kraj: Finstrlová Julie, Milán Jakub

Liberecký kraj: Štefan Jan, Štefanová Markéta

Olomoucký kraj: Cenková Ema, Štábl Adam

Pardubický kraj: Moskvová Agáta, Štichhauer Daniel

Plzeňský kraj: Richtrová Kamila, Stehlík Šimon

Moravskoslezský kraj: Malý Tomáš, Tomčíková Eliška

Kraj Vysočina: Srbová Michaela, Vítek Matěj

Středočeský kraj: Bejvl Marek , Nekvasilová Tereza

Královéhradecký kraj: Meier Jakub, Randáková Adéla

Jihomoravský kraj: Gryc Ondřej, Miková Lenka

Středočeský kraj: Arnoštová Veronika, Snížek Martin

Zlínský kraj: Dittrichová Lucie, Pekárek Tobias

Plzeňský kraj: Beránková Šárka, Němec David

Pardubický kraj: Krpata Michal, Mrskočová Markéta

Jihočeský kraj: Pelc Matyáš , Teringlová Vendula

Jihočeský kraj: Dundáček Karel, Janošíková Eva

Liberecký kraj: Pecková Tereza, Salaba Dan

Královéhradecký kraj: Čivrný Jan, Metelková Michaela

Karlovarský kraj: Černý Jonáš , Holíková Simona

Moravskoslezský kraj: Haltofová Romana, Mrózek Paweł

Kraj Vysočina: Pařízek Petr, Stoklasová Zuzana

Olomoucký kraj: Lubrichová Veronika, Tomanek Lukáš

Zlínský kraj: Hustý Adam , Pišová Adéla

Ústecký kraj: Černá Ema, Klein Martin

Ústecký kraj: Lázničková Kateřina, Machold Jakub