dívky – výsledková listina

Sport: Rychlobruslení
Disciplína: štafeta 16 kol
Závod: dívky
Akce: Štafeta dívky
Temín: 23.01.2020 13:30
Místo: Sokolov – zimní stadion

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 7. SČK - dívky Středočeský kraj 3:29.16
2. 3. VYS - dívky Kraj Vysočina 3:36.38
3. 4. MSK - dívky Moravskoslezský kraj 3:38.83
4. 1. LIB - dívky Liberecký kraj 3:39.99
5. 6. JČK - dívky Jihočeský kraj 3:41.19
6. 2. JMK - dívky Jihomoravský kraj 3:43.12
7. 9. PRA - dívky Hlavní město Praha 3:46.76
8. 8. KHK - dívky Královéhradecký kraj 3:52.03
9. 11. KVK - dívky Karlovarský kraj 3:58.62
10. 10. OLK - dívky Olomoucký kraj 3:59.34
11. 5. PAR - dívky Pardubický kraj 4:01.05
12. 12. PLZ - dívky Plzeňský kraj DQ
13. 13. UST - dívky Ústecký kraj DQ
14. 14. ZLK - dívky Zlínský kraj DNS

Středočeský kraj: Brichová Natálie, Mazancová Anna, Šapovalivová Adéla , Vocetková Linda

Kraj Vysočina: Beňovská Karolína, Chladová Madlen, Neumanová Kristýna, Sáblíková Nela

Moravskoslezský kraj: Austerová Andrea, Krupníková Karolína, Lyčková Sabina, Nogová Kateřina

Liberecký kraj: Blahoutová Tereza, Šťástková Věra, Štěrbová Anna, Tereza Plosová

Jihočeský kraj: Kvíderová Alžběta, Parkosová Sára, Solařová Michaela, Žampachová Markéta

Jihomoravský kraj: Cerovská Anna, Prušková Žaneta, Tischler Johanna, Valovičová Viktorie

Hlavní město Praha: Eisenreichová Simona, Nováková Daniela , Rosenbaumová Ester, Skořepová Karolína

Královéhradecký kraj: Gajdošová Eliška, Hlušková Sára, Rubínová Johana, Vacková Kateřina

Karlovarský kraj: Mecnerová Jana Anna, Šnicerová Markéta, Stezková Marie , Velinská Lucie

Olomoucký kraj: Baláková Lucie , Hubáčková Sára, Kubová Zuzana , Možná Veronika

Pardubický kraj: Baťková Karolína , Dalecká Barbora, Karešová Karolína , Stýblová Šarlota

Plzeňský kraj: Křížková Veronika, Skořepová Anna Kateřina, Tykalová Gabriela, Tykalová Kristýna

Ústecký kraj: Dudková Denisa, Hezinová Daniela, Panešová Hana, Slavíčková Klaudie

Zlínský kraj: Pšurná Andrea, Štětkářová Jolana, Straňáková Zuzana