paralelní závod – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: paralelní slalom družstev
Závod: paralelní závod
Akce: kvalifikace
Temín: 21.01.2020 09:00
Místo: Skiareál Klínovec - Neklid

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 12. PHA1 Hlavní město Praha 1:20.42
2. 2. JMK1 Jihomoravský kraj 1:20.48
3. 9. LBK1 Liberecký kraj 1:20.80
4. 8. STČ1 Středočeský kraj 1:21.57
5. 7. MSK1 Moravskoslezský kraj 1:22.04
6. 14. KHK1 Královéhradecký kraj 1:22.19
7. 6. OLK1 Olomoucký kraj 1:22.80
8. 32. OLK3 Olomoucký kraj 1:23.03
9. 21. PHA2 Hlavní město Praha 1:23.25
10. 23. LBK2 Liberecký kraj 1:23.34
11. 18. MSK2 Moravskoslezský kraj 1:23.40
12. 4. ZLK1 Zlínský kraj 1:23.47
13. 20. STČ2 Středočeský kraj 1:23.62
14. 17. KHK2 Královéhradecký kraj 1:23.84
15. 16. JMK2 Jihomoravský kraj 1:24.71
16. 13. VYS1 Kraj Vysočina 1:25.27
17. 1. KVK1 Karlovarský kraj 1:26.32
18. 25. ZLK2 Zlínský kraj 1:26.72
19. 34. PHA3 Hlavní město Praha 1:26.94
20. 33. JMK3 Jihomoravský kraj 1:27.51
21. 28. PLK2 Plzeňský kraj 1:28.08
22. 27. PAR2 Pardubický kraj 1:28.58
23. 22. VYS2 Kraj Vysočina 1:30.85
24. 11. ULK1 Ústecký kraj 1:32.26
25. 24. ULK2 Ústecký kraj 1:32.50
26. 26. JČK2 Jihočeský kraj 1:32.56
27. 37. PAR3 Pardubický kraj 1:34.29
28. 36. STČ3 Středočeský kraj 1:35.80
29. 31. KVK3 Karlovarský kraj 2:03.82
30. 19. KVK2 Karlovarský kraj 2:09.28
31. 3. PAR1 Pardubický kraj DNF
32. 5. JČK1 Jihočeský kraj DNF
33. 10. PLK1 Plzeňský kraj DNF
34. 29. PLK3 Plzeňský kraj DNF
35. 30. LBK3 Liberecký kraj DNF
36. 35. MSK3 Moravskoslezský kraj DNF
37. 38. KHK3 Královéhradecký kraj DNF
38. 15. OLK2 Olomoucký kraj DNF

Hlavní město Praha: Fíla Patrik, Folwarczny Martin, Mošnová Magdalena, Peroutková Barbora

Jihomoravský kraj: Klíma Oskar, Kovář Stanislav, Kudělásková Katrin, Mikulíková Tereza

Liberecký kraj: Dvořák Tomáš, Hanzal Kryštof, Kyselová Adéla, Vomáčková Simona

Středočeský kraj: Dobrovodský Adam, Hraníková Andrea, Maxa David, Smolíková Natálie

Moravskoslezský kraj: Grohman Ondřej, Halakuc Václav, Kreissová Tereza, Šenkeříková Lucie

Královéhradecký kraj: Křížová Klára, Kučera Štěpán, Morávek Pavel, Semeráková Hana

Olomoucký kraj: Babor Jakub, Homola Vilém, Kestlová Julie, Lachmannová Simona

Olomoucký kraj: Koutný Oliver, Novák David, Peterková Lucie, Prachařová Klára

Hlavní město Praha: Knobloch Jan , Markovičová Mia, Pollert Jan, Šišková Laura

Liberecký kraj: Dupalová Klára, Patočková Anna, Svatoš Lukáš, Varga Attila

Moravskoslezský kraj: Branný Adam, Kokeš Dan, Milatová Hana, Plucnarová Adéla

Zlínský kraj: Drápalová Elena, Fuchsová Barbora, Pavlíček Vojtěch, Valenta Vladimír

Středočeský kraj: Hordossy Julie, Kratochvílová Valentýna, Maxa Adam, Tabulka Štěpán

Královéhradecký kraj: Kondělková Leontýna, Kovářová Jitka, Kratochvíl Jonáš , Tušl Pavel

Jihomoravský kraj: Hlavoň Jakub, Komárek Adam, Očkayová Lucie, Špačková Nela

Kraj Vysočina: Harvey Dana, Malec Tomáš, Ryška Daniel, Švandová Veronika

Karlovarský kraj: Kouba Daniel , Matyáš Muchka, Soukupová Natálie, Tůmová Veronika

Zlínský kraj: Boniatti Natálie, Fuchs Filip, Gurecký Jakub, Polášková Adéla

Hlavní město Praha: Janda David, Křivanová Kateřina, Trachtová Valentýna, Veselý Marek

Jihomoravský kraj: Čermák Robin, Stračárová Aneta, Svoboda Miloš, Vlachová Viktorie

Plzeňský kraj: Eismanová Tereza, Jedličková Sára , Král Tomáš , Lehký Jan

Pardubický kraj: Blaško Samuel, Bříza Josef, Kopecká Lucie, Sobotková Dorota

Kraj Vysočina: Jícha Viktor , Kremláček Pavel , Malcová Natálie , Ptáčková Tereza

Ústecký kraj: Borůvková Lenka, Mouleová Kristýna , Müller Marek , Novák Jáchym

Ústecký kraj: Flanderka Aleš, Oupický Petr, Popsimovová Nikola, Tupcová Klára

Jihočeský kraj: Dostálová Anna, Janoušek Martin, Janoušková Veronika, Štětka Ondřej

Pardubický kraj: Brynda Martin, Černohousová Silvie, Hrušková Lucie, Janecký Samuel

Středočeský kraj: Bečka Matouš, Hazdrová Michaela, Kristl Vlastimil, Tichá Simona

Karlovarský kraj: Kříž Filip, Louda Jakub, Salačová Marie, Štípková Lucie

Karlovarský kraj: Fischer Nataly, Krajníková Valentýna, Staněk Jakub , Štěřík Jan

Pardubický kraj: Glatt Matouš, Koryntová Aneta, Munzar Jakub, Rábová Tereza

Jihočeský kraj: Machoň Petr, Pruher Vojtěch, Řehoušková Amálie, Štěrbáková Linda

Plzeňský kraj: Hrbáčková Adéla, Schejbal Jan , Voves Jan, Zemanová Nicole

Plzeňský kraj: Hojáková Sylvie, Ševčík Jiří , Špičák Jakub , Vanišová Ema

Liberecký kraj: Grísniková Mariana, Hrouda František, Lukášková Viktorie Nela , Potměšil Šimon

Moravskoslezský kraj: Horák Marek, Kufa Jiří, Kukuczková Veronika, Šenkeříková Simona

Královéhradecký kraj: Dlouhá Viktorie, Kellner Jakub, Messnerová Lucie, Šimek Marek Emanuel

Olomoucký kraj: Eichert Marek, Fryš Matěj, Mazáková Michaela, Peterková Linda