mladší dívky – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: slalom
Závod: mladší dívky
Akce: 2. kolo
Temín: 22.01.2020 13:00
Místo: Skiareál Klínovec - Neklid

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 4. Vomáčková Simona Liberecký kraj 0:33.24
2. 9. Lachmannová Simona Olomoucký kraj 0:34.33
3. 12. Mošnová Magdalena Hlavní město Praha 0:34.39
4. 13. Kudělásková Katrin Jihomoravský kraj 0:34.64
5. 21. Hazdrová Michaela Středočeský kraj 0:36.51
6. 11. Vlachová Viktorie Jihomoravský kraj 0:36.55
7. 19. Polášková Adéla Zlínský kraj 0:36.61
8. 10. Hrbáčková Adéla Plzeňský kraj 0:36.83
9. 34. Fischer Nataly Karlovarský kraj 0:37.01
10. 16. Očkayová Lucie Jihomoravský kraj 0:37.26
11. 20. Eismanová Tereza Plzeňský kraj 0:37.39
12. 28. Lukášková Viktorie Nela Liberecký kraj 0:37.62
13. 17. Koryntová Aneta Pardubický kraj 0:37.71
14. 2. Švandová Veronika Kraj Vysočina 0:37.87
15. 27. Kopecká Lucie Pardubický kraj 0:37.92
16. 26. Kukuczková Veronika Moravskoslezský kraj 0:37.99
17. 3. Dupalová Klára Liberecký kraj 0:38.03
18. 14. Kratochvílová Valentýna Středočeský kraj 0:38.14
19. 25. Šenkeříková Lucie Moravskoslezský kraj 0:38.86
20. 36. Dlouhá Viktorie Královéhradecký kraj 0:38.92
21. 24. Peterková Lucie Olomoucký kraj 0:39.09
22. 18. Tůmová Veronika Karlovarský kraj 0:39.15
23. 30. Váňová Nicol Zlínský kraj 0:39.16
24. 37. Hojáková Sylvie Plzeňský kraj 0:39.45
25. 35. Černohousová Silvie Pardubický kraj 0:40.74
26. 39. Kuncová Alena Kraj Vysočina 0:41.10
27. 41. Štěrbáková Linda Jihočeský kraj 0:41.65
28. 31. Ptáčková Tereza Kraj Vysočina 0:41.89
29. 23. Salačová Marie Karlovarský kraj 0:42.23
30. 29. Bendová Emma Jihočeský kraj 0:42.48
31. 32. Janoušková Veronika Jihočeský kraj 0:43.47
32. 40. Popsimovová Nikola Ústecký kraj 0:49.02
33. 15. Drápalová Elena Zlínský kraj 0:51.30
34. 22. Plucnarová Adéla Moravskoslezský kraj 1:02.90
35. 1. Křížová Klára Královéhradecký kraj DNF
36. 6. Mouleová Kristýna Ústecký kraj DQ
37. 7. Hraníková Andrea Středočeský kraj DNF
38. 8. Kondělková Leontýna Královéhradecký kraj DNF