mladší dívky – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: slalom
Závod: mladší dívky
Akce: 1. kolo
Temín: 22.01.2020 09:00
Místo: Skiareál Klínovec - Neklid

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 4. Vomáčková Simona Liberecký kraj 0:31.11
2. 13. Kudělásková Katrin Jihomoravský kraj 0:31.35
3. 8. Kondělková Leontýna Královéhradecký kraj 0:31.36
4. 1. Křížová Klára Královéhradecký kraj 0:31.45
5. 15. Drápalová Elena Zlínský kraj 0:32.17
6. 12. Mošnová Magdalena Hlavní město Praha 0:32.47
7. 10. Hrbáčková Adéla Plzeňský kraj 0:33.18
8. 7. Hraníková Andrea Středočeský kraj 0:33.48
9. 9. Lachmannová Simona Olomoucký kraj 0:33.63
10. 11. Vlachová Viktorie Jihomoravský kraj 0:34.06
11. 17. Koryntová Aneta Pardubický kraj 0:34.19
12. 22. Plucnarová Adéla Moravskoslezský kraj 0:34.21
13. 25. Šenkeříková Lucie Moravskoslezský kraj 0:34.52
14. 20. Eismanová Tereza Plzeňský kraj 0:34.55
15. 19. Polášková Adéla Zlínský kraj 0:34.56
16. 6. Mouleová Kristýna Ústecký kraj 0:34.78
17. 26. Kukuczková Veronika Moravskoslezský kraj 0:34.82
18. 27. Kopecká Lucie Pardubický kraj 0:34.96
19. 3. Dupalová Klára Liberecký kraj 0:34.96
20. 2. Švandová Veronika Kraj Vysočina 0:35.07
21. 21. Hazdrová Michaela Středočeský kraj 0:35.14
22. 34. Fischer Nataly Karlovarský kraj 0:35.31
23. 24. Peterková Lucie Olomoucký kraj 0:35.67
24. 30. Váňová Nicol Zlínský kraj 0:35.77
25. 16. Očkayová Lucie Jihomoravský kraj 0:35.77
26. 18. Tůmová Veronika Karlovarský kraj 0:35.88
27. 36. Dlouhá Viktorie Královéhradecký kraj 0:36.56
28. 28. Lukášková Viktorie Nela Liberecký kraj 0:36.63
29. 35. Černohousová Silvie Pardubický kraj 0:36.85
30. 37. Hojáková Sylvie Plzeňský kraj 0:37.03
31. 23. Salačová Marie Karlovarský kraj 0:37.68
32. 29. Bendová Emma Jihočeský kraj 0:38.00
33. 41. Štěrbáková Linda Jihočeský kraj 0:39.00
34. 39. Kuncová Alena Kraj Vysočina 0:39.84
35. 14. Kratochvílová Valentýna Středočeský kraj 0:42.20
36. 40. Popsimovová Nikola Ústecký kraj 0:43.84
37. 31. Ptáčková Tereza Kraj Vysočina 0:52.05
38. 32. Janoušková Veronika Jihočeský kraj 0:54.12
39. 33. Peterková Linda Olomoucký kraj DQ
40. 38. Křivanová Kateřina Hlavní město Praha DQ
41. 5. Markovičová Mia Hlavní město Praha DNF