starší chlapci – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: obří slalom
Závod: starší chlapci
Akce: 1. kolo
Temín: 20.01.2020 10:30
Místo: Skiareál Klínovec - sjezdovka Přemostěná

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 133. Ryška Daniel Kraj Vysočina 0:57.12
2. 137. Müller Marek Ústecký kraj 0:57.74
3. 123. Hanzal Kryštof Liberecký kraj 0:58.48
4. 126. Hrouda František Liberecký kraj 0:58.84
5. 125. Klíma Oskar Jihomoravský kraj 0:58.97
6. 130. Kučera Štěpán Královéhradecký kraj 0:59.96
7. 134. Svatoš Lukáš Liberecký kraj 0:59.97
8. 131. Horák Marek Moravskoslezský kraj 0:59.99
9. 136. Valenta Vladimír Zlínský kraj 1:00.28
10. 138. Hlavoň Jakub Jihomoravský kraj 1:00.30
11. 132. Maxa Adam Středočeský kraj 1:00.35
12. 124. Grohman Ondřej Moravskoslezský kraj 1:00.48
13. 140. Ševčík Jiří Plzeňský kraj 1:00.53
14. 128. Dobrovodský Adam Středočeský kraj 1:00.67
15. 135. Branný Adam Moravskoslezský kraj 1:00.84
16. 152. Čermák Robin Jihomoravský kraj 1:00.85
17. 129. Veselý Marek Hlavní město Praha 1:01.09
18. 141. Homola Vilém Olomoucký kraj 1:01.20
19. 143. Machoň Petr Jihočeský kraj 1:01.65
20. 127. Pollert Jan Hlavní město Praha 1:01.84
21. 148. Janoušek Martin Jihočeský kraj 1:01.87
22. 144. Folwarczny Martin Hlavní město Praha 1:01.90
23. 147. Voves Jan Plzeňský kraj 1:02.23
24. 146. Král Tomáš Plzeňský kraj 1:02.25
25. 149. Kremláček Pavel Kraj Vysočina 1:02.49
26. 153. Kristl Vlastimil Středočeský kraj 1:02.55
27. 151. Šimek Marek Emanuel Královéhradecký kraj 1:03.35
28. 145. Glatt Matouš Pardubický kraj 1:03.85
29. 158. Janecký Samuel Pardubický kraj 1:04.58
30. 150. Jozl David Kraj Vysočina 1:04.83
31. 139. Fryš Matěj Olomoucký kraj 1:04.99
32. 159. Hotový Gustav Ústecký kraj 1:05.46
33. 160. Kříž Filip Karlovarský kraj 1:06.41
34. 156. Novák David Olomoucký kraj 1:06.94
35. 155. Kouba Daniel Karlovarský kraj 1:07.42
36. 161. Štěřík Jan Karlovarský kraj 1:13.45
37. 157. Blaško Samuel Pardubický kraj DNF
38. 142. Flanderka Aleš Ústecký kraj DNF
39. 154. Tušl Pavel Královéhradecký kraj DNF