mladší dívky – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: obří slalom
Závod: mladší dívky
Akce: 2. kolo
Temín: 20.01.2020 12:00
Místo: Skiareál Klínovec - sjezdovka Přemostěná

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 8. Kudělásková Katrin Jihomoravský kraj 1:01.23
2. 2. Kondělková Leontýna Královéhradecký kraj 1:01.57
3. 14. Vomáčková Simona Liberecký kraj 1:02.64
4. 1. Křížová Klára Královéhradecký kraj 1:03.18
5. 3. Kratochvílová Valentýna Středočeský kraj 1:03.53
6. 22. Polášková Adéla Zlínský kraj 1:03.66
7. 7. Markovičová Mia Hlavní město Praha 1:03.78
8. 16. Eismanová Tereza Plzeňský kraj 1:03.92
9. 9. Kukuczková Veronika Moravskoslezský kraj 1:03.94
10. 33. Lukášková Viktorie Nela Liberecký kraj 1:04.10
11. 5. Hrbáčková Adéla Plzeňský kraj 1:04.14
12. 6. Hraníková Andrea Středočeský kraj 1:04.34
13. 10. Vlachová Viktorie Jihomoravský kraj 1:04.37
14. 30. Váňová Nicol Zlínský kraj 1:04.83
15. 18. Švandová Veronika Kraj Vysočina 1:04.88
16. 29. Plucnarová Adéla Moravskoslezský kraj 1:04.91
17. 17. Tůmová Veronika Karlovarský kraj 1:04.91
18. 23. Dupalová Klára Liberecký kraj 1:05.01
19. 13. Očkayová Lucie Jihomoravský kraj 1:05.06
20. 37. Fischer Nataly Karlovarský kraj 1:05.06
21. 31. Křivanová Kateřina Hlavní město Praha 1:05.11
22. 19. Hazdrová Michaela Středočeský kraj 1:05.15
23. 4. Mouleová Kristýna Ústecký kraj 1:05.18
24. 27. Kopecká Lucie Pardubický kraj 1:05.60
25. 34. Černohousová Silvie Pardubický kraj 1:05.71
26. 32. Šenkeříková Lucie Moravskoslezský kraj 1:05.98
27. 36. Dlouhá Viktorie Královéhradecký kraj 1:06.07
28. 25. Peterková Lucie Olomoucký kraj 1:06.25
29. 40. Štěrbáková Linda Jihočeský kraj 1:08.18
30. 38. Kuncová Alena Kraj Vysočina 1:08.26
31. 28. Janoušková Veronika Jihočeský kraj 1:08.90
32. 24. Ptáčková Tereza Kraj Vysočina 1:09.40
33. 26. Salačová Marie Karlovarský kraj 1:09.75
34. 20. Koryntová Aneta Pardubický kraj 1:11.15
35. 35. Bendová Emma Jihočeský kraj 1:12.90
36. 41. Popsimovová Nikola Ústecký kraj 1:15.42
37. 15. Lachmannová Simona Olomoucký kraj DQ
38. 21. Peterková Linda Olomoucký kraj DNF
39. 12. Drápalová Elena Zlínský kraj DNF
40. 39. Hojáková Sylvie Plzeňský kraj DNF