mladší dívky – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: obří slalom
Závod: mladší dívky
Akce: 1. kolo
Temín: 20.01.2020 09:00
Místo: Skiareál Klínovec - sjezdovka Přemostěná

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 41. Lachmannová Simona Olomoucký kraj 0:59.98
2. 1. Kudělásková Katrin Jihomoravský kraj 1:00.07
3. 2. Kondělková Leontýna Královéhradecký kraj 1:00.62
4. 3. Vomáčková Simona Liberecký kraj 1:01.12
5. 38. Drápalová Elena Zlínský kraj 1:01.81
6. 10. Dupalová Klára Liberecký kraj 1:02.08
7. 5. Eismanová Tereza Plzeňský kraj 1:02.33
8. 4. Křížová Klára Královéhradecký kraj 1:02.42
9. 8. Hrbáčková Adéla Plzeňský kraj 1:02.52
10. 7. Markovičová Mia Hlavní město Praha 1:02.86
11. 29. Koryntová Aneta Pardubický kraj 1:02.93
12. 6. Kratochvílová Valentýna Středočeský kraj 1:03.10
13. 14. Mouleová Kristýna Ústecký kraj 1:03.14
14. 9. Polášková Adéla Zlínský kraj 1:03.14
15. 12. Hraníková Andrea Středočeský kraj 1:03.15
16. 11. Lukášková Viktorie Nela Liberecký kraj 1:03.27
17. 16. Očkayová Lucie Jihomoravský kraj 1:04.07
18. 15. Vlachová Viktorie Jihomoravský kraj 1:04.16
19. 17. Fischer Nataly Karlovarský kraj 1:04.17
20. 13. Kukuczková Veronika Moravskoslezský kraj 1:04.21
21. 22. Černohousová Silvie Pardubický kraj 1:04.32
22. 20. Hazdrová Michaela Středočeský kraj 1:04.51
23. 25. Peterková Lucie Olomoucký kraj 1:04.59
24. 18. Tůmová Veronika Karlovarský kraj 1:04.61
25. 19. Plucnarová Adéla Moravskoslezský kraj 1:04.70
26. 22. Křivanová Kateřina Hlavní město Praha 1:04.92
27. 21. Váňová Nicol Zlínský kraj 1:05.10
28. 24. Švandová Veronika Kraj Vysočina 1:05.26
29. 27. Dlouhá Viktorie Královéhradecký kraj 1:05.50
30. 26. Šenkeříková Lucie Moravskoslezský kraj 1:05.51
31. 40. Hojáková Sylvie Plzeňský kraj 1:05.81
32. 28. Kopecká Lucie Pardubický kraj 1:06.10
33. 31. Kuncová Alena Kraj Vysočina 1:06.93
34. 30. Štěrbáková Linda Jihočeský kraj 1:06.99
35. 39. Peterková Linda Olomoucký kraj 1:07.24
36. 33. Salačová Marie Karlovarský kraj 1:07.85
37. 32. Janoušková Veronika Jihočeský kraj 1:08.20
38. 35. Bendová Emma Jihočeský kraj 1:08.66
39. 34. Ptáčková Tereza Kraj Vysočina 1:11.86
40. 36. Popsimovová Nikola Ústecký kraj 1:14.09
41. 37. Mošnová Magdalena Hlavní město Praha DNF