štafeta MIX (3+3) – výsledková listina

Sport: Běžecké disciplíny
Disciplína: štafeta MIX klasicky (3 x 1,5 km + 3 x 2 km)
Závod: štafeta MIX (3+3)
Akce: závod
Temín: 23.01.2020 09:40
Místo: Boží Dar – Jahodová louka

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 14. Liberecký kraj Liberecký kraj 21:54.7
2. 13. Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj 22:08.7
3. 10. Karlovarský kraj Karlovarský kraj 22:37.7
4. 12. Kraj Vysočina Kraj Vysočina 23:05.4
5. 3. Středočeský kraj Středočeský kraj 23:17.5
6. 9. Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 23:28.0
7. 11. Jihočeský kraj Jihočeský kraj 23:42.3
8. 6. Ústecký kraj Ústecký kraj 23:56.9
9. 4. Pardubický kraj Pardubický kraj 24:05.4
10. 5. Olomoucký kraj Olomoucký kraj 24:14.5
11. 2. Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 24:31.2
12. 7. Plzeňský kraj Plzeňský kraj 24:50.5
13. 8. Zlínský kraj Zlínský kraj 24:56.4
14. 1. Hlavní město Praha Hlavní město Praha 25:32.7

Liberecký kraj: Dufek Jan, Dušková Kateřina, Jindřišková Lucie, Řezáč Aleš, Salaba Jakub, Vyhlídková Sofie

Královéhradecký kraj: Doležal Lukáš, Ducháčová Ema, Gultová Aneta, Kudlej Štěpán, Polonská Eliška, Síč Alexandr

Karlovarský kraj: Bauer David, Bauerova Aneta , Gašek Šimon , Kolovratová Tereza , Krul Michal , Viktorie Pátková

Kraj Vysočina: Crháková Lucie, Fousek Vít, Harvey Oliver, Janeček Roman, Kociánová Beata, Slonková Amálie

Středočeský kraj: Jelínek František, Kučerová Karolína, Smejkal Adam, Švarc Michal , Vojtová Klára, Záhorcová Eliška

Jihomoravský kraj: Antoš Lukáš, Bauerová Šarlota, Cikánek Šimon, Rozkošná Klára, Smutná Sofie, Štěpánek Jan

Jihočeský kraj: Böhm Jan , Czerwenková Tereza, Hojdekr Tomáš, Machová Marie, Štefanová Adéla, Steinbach Hynek

Ústecký kraj: Holka Matěj, Kotz Mikuláš, Leitermannová Ellen Elisabeth, Smržová Kateřina, Švácha Matěj, Zeithamlová Lucie

Pardubický kraj: Bártová Nicol, Doleček Přemysl, Kožnarová Julie, Kubíčková Nina, Málek Michael, Volf Marek

Olomoucký kraj: Cenek Tomáš, Kabourek Štěpán, Korytářová Karolina, Kubíček Jakub, Macurová Bára, Mudrová Nela

Moravskoslezský kraj: Kantor Damian, Kantorová Justyna, Kvášová Barbora, Sázel Marek , Sikora Daniel, Tomanek Ema

Plzeňský kraj: Decker Matouš, Konrádyová Karolína, Peštová Kamila, Pyšný Jakub, Stehlík Jakub, Tobrmanová Anna Sofie

Zlínský kraj: Hlavica Jaromír, Jirsák Jakub, Krupová Markéta, Lušovská Nela, Matušík Matyáš, Rýdlová Karolína

Hlavní město Praha: Čechmánek Václav, Elvy Thomas, Folprechtová Julie, Mrázová Julie, Simbartl Eduard, Štěpánková Helena