chlapci – výsledková listina

Sport: Gymnastika
Disciplína: víceboj jednotlivců
Závod: chlapci
Akce: Víceboj jednotlivci - chlapci
Temín: 25.06.2019 14:00
Místo: Sport Park Liberec

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 99. Marghold František Olomoucký kraj 73.550
2. 96. Kaplan Daniel David Hlavní město Praha 72.783
3. 76. Durák Miroslav Jihomoravský kraj 70.617
4. 101. Vachutka Jan Olomoucký kraj 69.683
5. 90. Daněk Jonáš Zlínský kraj 69.317
6. 60. Bago Daniel Jihočeský kraj 69.100
7. 69. Šmolík Jakub Středočeský kraj 67.867
8. 77. Adamus Sebastián Jihomoravský kraj 67.117
9. 68. Kusák Jan Středočeský kraj 66.817
10. 71. Lukeš Jan Středočeský kraj 66.600
11. 83. Turoň Jáchym Moravskoslezský kraj 66.467
12. 102. Švejkovský Jakub Olomoucký kraj 66.400
13. 78. Pospíšil Martin Jihomoravský kraj 66.317
14. 89. Kopecký Michal Zlínský kraj 66.083
15. 87. Jaroš Milan Zlínský kraj 65.067
16. 88. Pluhař Ondřej Zlínský kraj 64.983
17. 95. Tomášek Jiří Hlavní město Praha 64.983
18. 100. Nosek Adam Olomoucký kraj 64.983
19. 70. Pecha Radek Středočeský kraj 63.267
20. 79. Uherka Adam Jihomoravský kraj 62.983
21. 67. Iordatiy Serhiy Plzeňský kraj 62.900
22. 62. Haragal Štefan Jihočeský kraj 62.750
23. 61. Klabouch Jakub Jihočeský kraj 61.933
24. 97. Černý Salomon Hlavní město Praha 61.767
25. 98. Skokan Jaroslav Hlavní město Praha 61.050
26. 82. Smith Joseph Karlovarský kraj 60.883
27. 93. Tichý Martin Liberecký kraj 59.467
28. 63. Tomaschko Adam Jihočeský kraj 58.933
29. 80. Daňko Vojtěch Karlovarský kraj 58.817
30. 92. Jakša David Liberecký kraj 57.833
31. 86. Kylar Michael Moravskoslezský kraj 57.750
32. 64. Ceplecha Petr Plzeňský kraj 57.600
33. 84. Adamčík Alex Moravskoslezský kraj 57.383
34. 65. Mráz Pavel Plzeňský kraj 57.367
35. 85. Cieslar Matouš Moravskoslezský kraj 56.800
36. 94. Jäger Adam Liberecký kraj 56.167
37. 66. Chládek Martin Plzeňský kraj 55.617
38. 81. Polák Petr Karlovarský kraj 53.783
39. 91. Duben Matyáš Liberecký kraj 53.100
40. 72. Grus Jakub Královéhradecký kraj 50.733
41. 73. Hlaváček Josef Královéhradecký kraj 49.250
42. 75. Zítka Lukáš Královéhradecký kraj 48.583
43. 74. Vajsar Lukáš Královéhradecký kraj 46.933
44. 103. Neshyba Milan Kraj Vysočina DNS