starší chlapci a dívky – výsledková listina

Sport: Atletika
Disciplína: 4 x 60 m smíšená štafeta
Závod: starší chlapci a dívky
Akce: finále
Temín: 26.06.2019 16:40
Místo: Areál Střelnice

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. Moravskoslezský kraj A (starší) Moravskoslezský kraj 27.66
2. Královéhradecký kraj A (starší) Královéhradecký kraj 27.99
3. Hlavní město Praha A (starší) Hlavní město Praha 28.04
4. Jihomoravský kraj (starší) Jihomoravský kraj 28.16
5. Středočeský kraj A (starší) Středočeský kraj 28.17
6. Plzeňský kraj A (starší) Plzeňský kraj 28.23
7. Ústecký kraj A (starší) Ústecký kraj 28.28
8. Liberecký kraj A (starší) Liberecký kraj 28.30
9. Pardubický kraj A (starší) Pardubický kraj 28.49
10. Zlínský kraj A (starší) Zlínský kraj 28.52
11. Královéhradecký kraj B (starší) Královéhradecký kraj 28.68
12. Moravskoslezský kraj B (starší) Moravskoslezský kraj 28.73
13. Jihočeský kraj A (starší) Jihočeský kraj 28.84
14. Olomoucký kraj A (starší) Olomoucký kraj 28.87
15. Středočeský kraj B (starší) Středočeský kraj 28.88
16. Karlovarský kraj (starší) Karlovarský kraj 28.95
17. Kraj Vysočina A (starší) Kraj Vysočina 28.96
18. Pardubický kraj B (starší) Pardubický kraj 29.14
19. Ústecký kraj B (starší) Ústecký kraj 29.25
20. Hlavní město Praha B (starší) Hlavní město Praha 29.27
21. Zlínský kraj B (starší) Zlínský kraj 29.33
22. Jihočeský kraj B (starší) Jihočeský kraj 29.53
23. Kraj Vysočina B (starší) Kraj Vysočina 29.56
24. Liberecký kraj B (starší) Liberecký kraj 29.72
25. Plzeňský kraj B (starší) Plzeňský kraj 30.98

Moravskoslezský kraj: CAGAŠOVÁ Anna, Halátek Pavel, LONG Casey, Toová Klára

Královéhradecký kraj: Bruha Jiří, Kaplanová Tatiana, Kozlová Lucie, Kvapil Lukáš

Hlavní město Praha: Dorazinová Nela, Sellner Vojtěch, Tran Thai Bao, Vaňková Barbora

Jihomoravský kraj: Blažková Hana, Horáček Petr Joseph, Jakusidisová Veronika, Strapáč Ondřej

Středočeský kraj: Dvořák Tomáš, Lamačová Tereza, Vinduška Vít, Vlková Tereza

Plzeňský kraj: Koza Tomáš, Peterka Jakub , Petrušová Kristýna, Zvěřinová Emma

Ústecký kraj: Běloubková Karolína, Gregor Štěpán, Lacinová Tereza, Majer Tomáš

Liberecký kraj: Hýblová Eliška, Princ Roman, Richterová Kateřina, Šafář Jakub

Pardubický kraj: Burešová Markéta, Červená Eliška, Jedlička Lukáš, Kvapil Martin

Zlínský kraj: Mitanová Karolína, Polášková Jana, Sedlář Jan , Sedlář Petr

Královéhradecký kraj: Kořének Jan, Nechanická Jessica, Šarounová Markéta, Šrejber Michal

Moravskoslezský kraj: Červenka Filip, Fialová Dominika, Šenk Richard, Tkáčová Adéla

Jihočeský kraj: Bahenská Lucie, Markvart Dominik, Marušová Kateřina, Svoboda Petr

Olomoucký kraj: Kika Šimon, Peterka Šimon, Světlíková Sofie, Zacharová Karolína

Středočeský kraj: Chrastinová Emílie, Kratochvíl Šimon, Radikovská Anna, Ullman Jan

Karlovarský kraj: Buršík Lukáš, Dušková Štěpánka, Králová Adéla, Kurfürst David

Kraj Vysočina: Kasal Petr , Neufuss Tomáš , Pavlidu Sára, Vrzalová Patricie

Pardubický kraj: Bičík Danny , Křivková Markéta, Michut Jan, Serbousková Sára Viktorie

Ústecký kraj: Babjáková Nela, Dang Linh Thao, Ďurčo Patrik, Rada Jiří

Hlavní město Praha: Elfmarková Eliška, Křížová Barbora, Tolj Damjan, Vaněk Matyáš

Zlínský kraj: Brandtner Roman, Müllerová Adéla, Ondrigová Jessica, Pekař Šimon

Jihočeský kraj: Manuel Lurdes Gloria, Maršálková Jitka, Poslušný Pavel, Rodr Vojtěch

Kraj Vysočina: Eliáš Samuel, Havlíček Adam , Kurzová Bára, Remešová Eva

Liberecký kraj: Kadavý Roman, Kučerová Barbora, Schaffer Jáchym, Vaníčková Nela

Plzeňský kraj: Dzurová Valerie, Holeček Ivan, Sajtlová Natálie, Zajíc Vojtěch