mladší chlapci a dívky – výsledková listina

Sport: Atletika
Disciplína: 4 x 60 m smíšená štafeta
Závod: mladší chlapci a dívky
Akce: finále
Temín: 26.06.2019 16:30
Místo: Areál Střelnice

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. Pardubický kraj A (Mladší žactvo) Pardubický kraj 29.91
2. Moravskoslezský kraj A (Mladší žactvo) Moravskoslezský kraj 29.94
3. Plzeňský kraj A (Mladší žactvo) Plzeňský kraj 29.99
4. Liberecký kraj A (Mladší žactvo) Liberecký kraj 30.16
5. Hlavní město Praha A (Mladší žactvo) Hlavní město Praha 30.44
6. Kraj Vysočina A (Mladší žactvo) Kraj Vysočina 30.48
7. Středočeský kraj A (Mladší žactvo) Středočeský kraj 30.63
8. Zlínský kraj A (Mladší žactvo) Zlínský kraj 30.68
9. Pardubický kraj B (Mladší žactvo) Pardubický kraj 30.75
10. Moravskoslezský kraj B (Mladší žactvo) Moravskoslezský kraj 30.81
11. Královéhradecký kraj A (Mladší žactvo) Královéhradecký kraj 30.87
12. Jihomoravský kraj (Mladší žactvo) Jihomoravský kraj 30.90
13. Olomoucký kraj A (Mladší žactvo) Olomoucký kraj 30.98
14. Ústecký kraj A (Mladší žactvo) Ústecký kraj 31.16
15. Hlavní město Praha B (Mladší žactvo) Hlavní město Praha 31.29
16. Liberecký kraj B (Mladší žactvo) Liberecký kraj 31.50
17. Karlovarský kraj (Mladší žactvo) Karlovarský kraj 31.57
18. Ústecký kraj B (Mladší žactvo) Ústecký kraj 31.72
19. Královéhradecký kraj B (Mladší žactvo) Královéhradecký kraj 32.05
20. Jihočeský kraj B (Mladší žactvo) Jihočeský kraj 32.26
21. Kraj Vysočina B (Mladší žactvo) Kraj Vysočina 32.28
22. Středočeský kraj B (Mladší žactvo) Středočeský kraj 32.67
23. Zlínský kraj B (Mladší žactvo) Zlínský kraj 32.90
Jihočeský kraj A (Mladší žactvo) Jihočeský kraj DNF
Plzeňský kraj B (Mladší žactvo) Plzeňský kraj DNF

Pardubický kraj: Culka Matěj, Ježková Kristýna, Socha František, Urbanová Karolína

Moravskoslezský kraj: Kubajurová Tereza, Pešlová Patricie, Zach Matyáš

Plzeňský kraj: Fleisig Jonáš, Jánská Viktorie, Soukup Oliver, Záhořová Tereza

Liberecký kraj: Hejna Filip, Horčičková Adéla, Horna Lukáš , Krykorková Tereza

Hlavní město Praha: Lukeš Matyáš , Šimková Anna, Táborská Terezie, Tůma Ondřej

Kraj Vysočina: Dreisig Mikuláš, Koucký Jakub, Musilová Nikola, Staňková Vendula

Středočeský kraj: Buchta Martin, Jordán Petr, Nevrlá Amélie, Ottlová Táňa

Zlínský kraj: Greguš Petr , Meindlschmid Petr, Prášilová Markéta, Skopálková Natálie

Pardubický kraj: Balhárek Šimon, Červená Veronika, Koletová Eliška, Rezek Tomáš

Moravskoslezský kraj: Cholewa Andrej, Hanzelka Daniel, Huňková Alexandra, Svobodová Sabina

Královéhradecký kraj: Pašek Tomáš, Pecina Adam, Šmídová Jana, Vacková Daniela

Jihomoravský kraj: Bezdíčková Dominika, Bok Lukáš, Kočí Boleslav, Křížová Viktorie

Olomoucký kraj: Jurečková Lucie, Lambertucci Ayrton, Marghold Petr, Štoplová Marie

Ústecký kraj: Bárdoš David, Nováková Marie, Švec Daniel, Zwolinská Lucie

Hlavní město Praha: Jarošová Karolína, Mareš Lukáš, Ondriáš Adam, Zbožínková Klára

Liberecký kraj: Lorenzová Amálie , Novák Vojtěch, Novotný Ondřej , Plecháčová Andrea

Karlovarský kraj: Fischbachová Petra, Klíček Petr , Kučera Robert , Peterková Nina

Ústecký kraj: Balášová Barbora, Fišerová Natálie, Mikovec Milan, Pavlas David

Královéhradecký kraj: Čermák Matěj, Ficencová Barbora, Rajmová Aneta, Velechovský Adam

Jihočeský kraj: Holušová Adriana, Kratochvil Filip, Maloň Vojtěch, Řádová Tereza

Kraj Vysočina: Beroun Filip, Dobešová Anna , Fialová Nela, Vorálek Václav

Středočeský kraj: Nováková Dominika, Plíšková Elen, Přibyl Zdeněk, Sadil Vojtěch

Zlínský kraj: Holub Tomáš, Lieblová Tereza, Petrželová Michaela, Ressler Jan

Jihočeský kraj: Böhm Jonáš, Kroupa Ondřej, Marušová Linda, Šefránková Ema

Plzeňský kraj: Čermáková Kateřina, Košátková Adéla, Severa Jan , Veselý Oliver