starší dívky a chlapci – výsledková listina

Sport: Orientační běh
Disciplína: sprint smíšené štafety
Závod: starší dívky a chlapci
Akce: závod finále
Temín: 27.06.2019 11:00
Místo: Rekreační a sportovní areál Vesec

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 31. JHM Jihomoravský kraj (starší) Jihomoravský kraj 48:06
2. 30. PHA Hlavní město Praha (starší) Hlavní město Praha 49:43
3. 25. LBK Liberecký kraj (starší) Liberecký kraj 50:36
4. 29. VYS Kraj Vysočina (starší) Kraj Vysočina 52:28
5. 22. KHK Královéhradecký kraj (starší) Královéhradecký kraj 54:49
6. 21. OLK Olomoucký kraj (starší) Olomoucký kraj 54:53
7. 27. ULK Ústecký kraj (starší) Ústecký kraj 55:04
8. 33. PLK Plzeňský kraj (starší) Plzeňský kraj 55:06
9. 26. STC Středočeský kraj (starší) Středočeský kraj 55:24
10. 23. KVK Karlovarský kraj (starší) Karlovarský kraj 56:43
11. 28. JHC Jihočeský kraj (starší) Jihočeský kraj 57:03
12. 32. MSK Moravskoslezský kraj (starší) Moravskoslezský kraj 57:24
13. 34. PAK Pardubický kraj (starší) Pardubický kraj 62:45
14. 24. ZLK Zlínský kraj (starší) Zlínský kraj DQ

Jihomoravský kraj: Bednařík Vilém, Doušková Hana, Finstrlová Julie, Zřídkaveselý Adam

Hlavní město Praha: Bolehovský Daniel, Šimšová Pavla, Škáchová Viktorie, Šubrt Vojtěch

Liberecký kraj: Hoetzel Hugo, Mairich Filip, Martanová Lea, Matyášová Kristýna

Kraj Vysočina: Doleželová Anna, Prášil Tomáš, Srbová Michaela, Vítek Matěj

Královéhradecký kraj: Čihák Jan, Metelková Michaela, Neumannová Alžběta, Šeps Daniel

Olomoucký kraj: Černoch Martin, Jílková Lenka, Otrubová Anna, Štábl Patrik

Ústecký kraj: Kubecová Magdaléna, Řeháková Mirka, Šimek Vojtěch, Vágner Václav

Plzeňský kraj: Beránková Šárka, Kožíšková Kateřina , Kurz Ondřej , Stehlík Šimon

Středočeský kraj: Bambousková Julie, Bárta Viktor, Pelantová Martina, Pilát Bořivoj

Karlovarský kraj: Holíková Simona, Janoch Samuel, Kulová Laura, Pivec Jan

Jihočeský kraj: Kosobudová Anna, Nouza Michal, Pekařová Nela, Sobotka Ivo

Moravskoslezský kraj: Bíčánek Jan, Byrtus Jakub, Cetlová Magdaléna, Holasová Barbora

Pardubický kraj: Haasová Klára, Mrskočová Markéta, Šípek Ondřej, Vališ Vojtěch

Zlínský kraj: Batani Valentina, Dittrichová Lucie, Pekárek Tobias, Vaněk Bořek