Štafeta MIX starší – výsledková listina

Sport: Lyžařský orientační běh
Disciplína: štafeta
Závod: Štafeta MIX starší
Akce: Štafeta MIX starší
Temín: 31.01.2018 12:40
Místo: Šedivský lom KB Letohrad

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 40. LBC 1 Liberecký kraj 18:04
2. 35. PLZ 1 Plzeňský kraj 18:18
3. 55. LBC 2 Liberecký kraj 18:45
4. 36. PHA 1 Hlavní město Praha 19:33
5. 42. KRA 1 Královéhradecký kraj 19:41
6. 57. KRA 2 Královéhradecký kraj 19:50
7. 39. MOR 1 Moravskoslezský kraj 20:02
8. 46. UST 2 Ústecký kraj 20:05
9. 50. PHA 2 Hlavní město Praha 20:36
10. 51. PCE 2 Pardubický kraj 20:40
11. 41. KVR 1 Karlovarský kraj 20:42
12. 37. PCE 1 Pardubický kraj 20:48
13. 48. PLZ 2 Plzeňský kraj 21:11
14. 47. VYS 2 Kraj Vysočina 21:16
15. 32. VYS 1 Kraj Vysočina 21:19
16. 44. JCO 1 Jihočeský kraj 22:42
17. 52. MOR 2 Moravskoslezský kraj 22:55
18. 34. STC 1 Středočeský kraj 22:58
19. 33. UST 1 Ústecký kraj 24:44
20. 56. JMO 2 Jihomoravský kraj 24:56
21. 53. OLM 2 Olomoucký kraj 25:04
22. 45. ZLN 2 Zlínský kraj 26:46
23. 31. ZLN 1 Zlínský kraj 28:09
24. 54. KVR 2 Karlovarský kraj 29:46
25. 58. JCO 2 Jihočeský kraj 30:43
26. 38. OLM 1 Olomoucký kraj DQ
27. 43. JMO 1 Jihomoravský kraj DQ
28. STC 2 Středočeský kraj

Liberecký kraj: Chrástová Tereza, Štefan Vít

Plzeňský kraj: Hasman Marek, Novotná Annie

Liberecký kraj: Link Lukáš, Štefanová Markéta

Hlavní město Praha: Šimša Martin, Tichá Dorotea

Královéhradecký kraj: Kuchařová Rozálie, Štregl Matyáš

Královéhradecký kraj: Chaloupský Jakub, Randáková Alžběta

Moravskoslezský kraj: Mrózek Teresa , Peňáz Radek

Ústecký kraj: Macholdová Tereza, Prokůpek Matěj

Hlavní město Praha: Malačka Milan, Smolková Barbora

Pardubický kraj: Fejfar Lukáš, Koberová Kateřina

Karlovarský kraj: Černá Kateřina, Tokár Radim

Pardubický kraj: Moravec Jan, Pušová Bára

Plzeňský kraj: Kovářová Lucie, Richtr Lukáš

Kraj Vysočina: Nechanický Jan, Peňázová Vendula

Kraj Vysočina: Bártová Alexandra, Mareček Šimon

Jihočeský kraj: Blažková Kateřina, Silovský Vojtěch

Moravskoslezský kraj: Hájková Lucie, Peňáz Vojtěch

Středočeský kraj: Bejvlová Karolína, Kolář Matyáš 

Ústecký kraj: Králik Pavel, Řeháková Gabriela

Jihomoravský kraj: Ehl Ondřej, Hovořáková Karolína

Olomoucký kraj: Ottová Michaela, Patterman Prokop

Zlínský kraj: Chovanec Václav, Hubáčková Dagmar

Zlínský kraj: Dittrichová Michaela, Hustý Adam

Karlovarský kraj: Hejduk Zdeněk, Nádeníčková Iva

Jihočeský kraj: Kosobudová Kateřina, Novák Jakub

Olomoucký kraj: Marková Ema, Novotný Erik

Jihomoravský kraj: Musil Štěpán, Vedrová Ela

Středočeský kraj: Mayer Šimon