štafeta MIX – výsledková listina

Sport: Běžecké disciplíny
Disciplína: štafeta 3 x 1km + 3 x 1km klasickou technikou
Závod: štafeta MIX
Akce: štafeta MIX 3 x 1km + 3 x 1km
Temín: 01.02.2018 10:00
Místo: Šedivský lom KB Letohrad

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 1. Liberecký kraj Liberecký kraj 0:17:58.9
2. 4. Pardubický kraj Pardubický kraj 0:18:07.7
3. 2. Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj 0:18:12.6
4. 5. Plzeňský kraj Plzeňský kraj 0:18:17.5
5. 9. Karlovarský kraj Karlovarský kraj 0:18:27.0
6. 8. Ústecký kraj Ústecký kraj 0:18:43.9
7. 3. Středočeský kraj Středočeský kraj 0:18:51.3
8. 12. Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 0:18:59.7
9. 7. Vysočina Kraj Vysočina 0:19:01.8
10. 6. Olomoucký kraj Olomoucký kraj 0:19:23.1
11. 10. Jihočeský kraj Jihočeský kraj 0:20:16.3
12. 11. Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 0:20:50.2
13. 14. Praha, hlavní město Hlavní město Praha 0:21:48.3
14. 13. Zlínský kraj Zlínský kraj 0:22:17.6
Liberecký kraj: Křížová Valerie, Pávek Matyáš, Půbalová Nela, Salaba Jakub, Štefanová Markéta, Tuž Jiří
Pardubický kraj: Gregor Jan, Janeček Roman, Kánská Lucie , Kučerová Petra , Lánová Tereza, Suchodol Vít
Královéhradecký kraj: Ducháčová Ema, John Jan, Kunčík Matěj , Leblochová Jana, Menoušek Matyáš, Plná Natálie
Plzeňský kraj: Brunátová Denisa, Decker Matouš, Kočandrlová Adéla, Satoriová Johana, Svoboda Antonín, Zuna Štěpán
Karlovarský kraj: Bauer Matyáš, Bešta Mikuláš, Kolovratová Tereza, Nováková Anna, Peřinová Anna, Šmejkal Robert
Ústecký kraj: Holka Matěj, Lázničková Kateřina, Polanská Barbora, Švácha Pavel, Vágner Václav, Žilinská Nela
Středočeský kraj: Červenková Denisa, Červenková Kateřina, Eliáš David, Matějková Anna, Smejkal Adam, Záhorec Adam
Moravskoslezský kraj: Andrýsková Renáta, Baslar Ondřej, Kantor Damian, Piechaczek Nina, Sedlář Tomáš, Slováková Klára
Kraj Vysočina: Crháková Lucie, Harvey Oliver, Košetický Jan, Michut Petr, Srnská Patricie, Střešňáková Veronika
Olomoucký kraj: Bakeš Daniel, Cenek Tomáš, Cenková Ema, Juřík Marek, Macurová Bára, Mičkerová Michaela
Jihočeský kraj: Bouška Jakub, Machová Marie, Nárovcová Monika, Steinbach Hynek, Viktorová Nela, Vyskočil David
Jihomoravský kraj: Antoš Lukáš, Houdek David , Kala Filip , Poulová Michaela, Rozkošná Klára, Smutná Sofie
Hlavní město Praha: Gajda Martin, Kodejšová Markéta, Štrait Vilém, Štraitová Jolana, Švihálková Adéla, Zakouřil Matyáš
Zlínský kraj: Bajzíková Anna, Holčáková Jolana, Hurta Petr, Korytář Martin, Matušík Matyáš, Rýdlová Karolína