Starší chlapci – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: obří slalom
Závod: Starší chlapci
Akce: 2. kolo
Temín: 29.01.2018 14:30
Místo: Skiresort Buková hora

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl. Poznámka
1. 153. Kubeš David Pardubický kraj 1:20.33 41.52+38.81
2. 160. Šinták Jakub Středočeský kraj 1:22.33 41.52+38.81
3. 152. Linhart Adam Plzeňský kraj 1:22.34 42.09+40.25
4. 151. Kroupa Štěpán Jihočeský kraj 1:22.41 42.42+39.99
5. 162. Kopecký Adam Hlavní město Praha 1:22.76 42.74+40.02
6. 161. Bohoněk Matouš Středočeský kraj 1:23.11 43.39+39.72
7. 159. Kalina Ondřej Liberecký kraj 1:23.18 43.33+39.85
8. 170. Zítka Jakub Kraj Vysočina 1:24.10 44.01+40.09
9. 157. Anděl Jiří Zlínský kraj 1:24.11 43.57+40.54
10. 165. Fiala Šimon Hlavní město Praha 1:24.11 44.26+39.85
11. 155. Šnajdr Šimon Středočeský kraj 1:24.16 43.63+40.53
12. 49. Hrbáč David Jihomoravský kraj 1:24.55 44.07+40.48
13. 154. Volek Jindřich Liberecký kraj 1:24.56 43.48+41.08
14. 163. Kestl Lukáš Olomoucký kraj 1:25.00 44.10+40.90
15. 168. Černý Jakub Hlavní město Praha 1:26.04 44.40+41.64
16. 44. Malý Jan Plzeňský kraj 1:26.09 44.64+41.45
17. 96. Morávek Roman Královéhradecký kraj 1:26.76 44.44+42.32
18. 46. Malý Martin Plzeňský kraj 1:26.76 45.21+41.72
19. 158. Špaček David Jihomoravský kraj 1:27.28 44.63+42.65
20. 166. Sadílek Adam Liberecký kraj 1:27.55 45.96+41.59
21. 141. Fiala Dan Kraj Vysočina 1:28.05 45.42+42.63
22. 93. Fleischer Leonard Královéhradecký kraj 1:28.47 45.96+42.51
23. 50. Kuča Martin Olomoucký kraj 1:29.03 45.84
24. 47. Danos Marian Moravskoslezský kraj 1:29.21 46.29+42.92
25. 45. Janalík Tomáš Moravskoslezský kraj 1:29.27 45.26+44.01
26. 156. Kejhar Vít Zlínský kraj 1:29.55 46.55+43.00
27. 48. Glatt Jan Pardubický kraj 1:29.98 47.79+42.19
28. 98. Havelka Daniel Karlovarský kraj 1:31.19 47.19+44.00
29. 140. Berger Ondřej Královéhradecký kraj 1:31.98 47.66+44.32
30. 139. Drha Tadeáš Jihočeský kraj 1:32.56 47.80+44.76
31. 95. Dostál Václav Jihočeský kraj 1:33.66 47.90+45.76
32. 99. Plachý Marek Karlovarský kraj 1:36.85 50.96+45.89
33. 94. Kouba Tomáš Ústecký kraj DNF
34. 164. Bank Matěj Olomoucký kraj DNF
35. 43. Žák Maxim Jihomoravský kraj DNF
36. 167. Jasanský Max Pardubický kraj DQ
37. 142. Chroustovský Filip Kraj Vysočina DNS