Mladší chlapci – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: obří slalom
Závod: Mladší chlapci
Akce: 1.kolo
Temín: 29.01.2018 10:00
Místo: Skiresort Buková hora

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 53. Müller Marek Ústecký kraj 45.64
2. 57. Maxa Adam Středočeský kraj 48.11
3. 70. Homola Vilém Olomoucký kraj 48.52
4. 64. Sulovský Mikuláš Liberecký kraj 48.83
5. 61. Branný Adam Moravskoslezský kraj 49.09
6. 54. Podhorský Matěj Hlavní město Praha 49.12
7. 56. Klíma Oskar Jihomoravský kraj 49.17
8. 65. Machoň Petr Jihočeský kraj 49.20
9. 60. Hrouda František Liberecký kraj 49.55
10. 63. Javůrek Viktor Královéhradecký kraj 49.71
11. 68. Černohous Marek Pardubický kraj 49.80
12. 69. Dvořák Marek Zlínský kraj 49.80
13. 52. Tomášek Aldo Královéhradecký kraj 50.10
14. 77. Jozl David Kraj Vysočina 50.34
15. 75. Flanderka Aleš Ústecký kraj 50.35
16. 55. Folwarczny Martin Hlavní město Praha 50.42
17. 79. Kremláček Pavel Kraj Vysočina 50.52
18. 59. Hanzal Kryštof Liberecký kraj 50.53
19. 82. Ent Lukáš Pardubický kraj 50.59
20. 71. Káňa Filip Moravskoslezský kraj 50.66
21. 83. Voves Jan Plzeňský kraj 50.74
22. 62. Ševčík Jiří Plzeňský kraj 51.10
23. 72. Janoušek Martin Jihočeský kraj 51.30
24. 81. Kristl Vlastimil Středočeský kraj 51.58
25. 73. Kabátník Mikuláš Středočeský kraj 52.29
26. 92. Tošovský Lukáš Hlavní město Praha 52.63
27. 87. Janecký Samuel Pardubický kraj 52.83
28. 74. Fryš Matěj Olomoucký kraj 53.84
29. 91. Gurecký Jakub Zlínský kraj 54.84
30. 88. Kříž Filip Karlovarský kraj 56.82
31. 80. Hotový Gustav Ústecký kraj 59.90
32. 89. Štěřík Jan Karlovarský kraj 1:00.14
33. 90. Pichlík Tomáš Karlovarský kraj 1:00.90
34. 67. Grohman Ondřej Moravskoslezský kraj DNF
35. 86. Nebeský Matyáš Královéhradecký kraj DNF
36. 85. Plch Jiří Jihočeský kraj DQ
37. 84. Čermák Robin Jihomoravský kraj DNS
38. 58. Galvas Matyáš Jihomoravský kraj DNF
39. 66. Krapa Jakub Jihomoravský kraj DQ
40. 76. Král Tomáš Plzeňský kraj DNF
41. 78. Šťastný Robert Olomoucký kraj DNF
42. 51. Ryška Daniel Kraj Vysočina DNF