Mladší dívky – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: obří slalom
Závod: Mladší dívky
Akce: 1.kolo
Temín: 29.01.2018 09:00
Místo: Skiresort Buková hora

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 1. Peroutková Barbora Hlavní město Praha 45.31
2. 2. Patočková Anna Liberecký kraj 45.80
3. 10. Kreissová Tereza Moravskoslezský kraj 46.31
4. 3. Kyselová Adéla Liberecký kraj 46.60
5. 11. Semeráková Hana Královéhradecký kraj 46.68
6. 7. Milatová Hana Moravskoslezský kraj 46.77
7. 6. Jedličková Sára Plzeňský kraj 47.33
8. 5. Zemanová Nikol Plzeňský kraj 47.42
9. 13. Šišková Laura Hlavní město Praha 47.68
10. 15. Tichá Simona Středočeský kraj 48.34
11. 17. Joannidu Niki Moravskoslezský kraj 48.45
12. 9. Kovářová Jitka Královéhradecký kraj 48.62
13. 42. Hrušková Lucie Pardubický kraj 48.67
14. 23. Řehoušková Amálie Jihočeský kraj 48.98
15. 4. Trachtová Valentýna Hlavní město Praha 49.12
16. 14. Slováčková Tereza Jihomoravský kraj 49.16
17. 21. Fuchsová Barbora Zlínský kraj 49.52
18. 16. Zíková Eliška Plzeňský kraj 49.64
19. 20. Kabátníková Viktorie Středočeský kraj 49.73
20. 30. Kumprechtová Kateřina Kraj Vysočina 49.87
21. 26. Soukupová Natálie Karlovarský kraj 50.16
22. 18. Smolíková Natálie Středočeský kraj 50.17
23. 24. Borůvková Lenka Ústecký kraj 50.22
24. 12. Hlavoňová Lucie Jihomoravský kraj 50.38
25. 8. Messnerová Lucie Královéhradecký kraj 50.49
26. 19. Zlámalová Karolína Liberecký kraj 51.20
27. 35. Eichertová Kristin Olomoucký kraj 51.25
28. 22. Šojatová Sandra Jihomoravský kraj 51.71
29. 29. Rábová Tereza Pardubický kraj 52.15
30. 27. Matoušová Štěpánka Jihočeský kraj 52.15
31. 28. Boniatti Natálie Zlínský kraj 52.36
32. 31. Malcová Natálie Kraj Vysočina 53.15
33. 41. Fischer Barbora Kraj Vysočina 53.86
34. 38. Sobotková Dorota Pardubický kraj 53.91
35. 39. Štípková Lucie Karlovarský kraj 54.15
36. 40. Dostálová Anna Jihočeský kraj 54.25
37. 37. Tupcová Klára Ústecký kraj 57.35
38. 34. Pánková Nela Jihomoravský kraj DNS
39. 25. Krajníková Valentýna Karlovarský kraj DQ
40. 32. Mazáková Michaela Olomoucký kraj DNF
41. 36. Vávrová Barbora Kraj Vysočina DNS
42. 33. Zrůbková Jana Zlínský kraj DNF