Mladší chlapci – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: vyřazovací závod
Závod: Mladší chlapci
Akce: 1.kolo
Temín: 30.01.2018 12:40
Místo: Skiresort Buková hora

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 81. Müller Marek Ústecký kraj 34.98
2. 80. Ryška Daniel Kraj Vysočina 35.07
3. 49. Hrouda František Liberecký kraj 35.20
4. 58. Maxa Adam Středočeský kraj 35.77
5. 79. Klíma Oskar Jihomoravský kraj 36.34
6. 46. Branný Adam Moravskoslezský kraj 36.95
7. 78. Galvas Matyáš Jihomoravský kraj 37.11
8. 55. Javůrek Viktor Královéhradecký kraj 37.25
9. 75. Podhorský Matěj Hlavní město Praha 37.60
10. 67. Sulovský Mikuláš Liberecký kraj 37.61
11. 72. Grohman Ondřej Moravskoslezský kraj 37.64
12. 76. Tomášek Aldo Královéhradecký kraj 37.66
13. 65. Fryš Matěj Olomoucký kraj 38.12
14. 48. Černohous Marek Pardubický kraj 38.22
15. 59. Káňa Filip Moravskoslezský kraj 38.23
16. 54. Homola Vilém Olomoucký kraj 38.41
17. 71. Dvořák Marek Zlínský kraj 38.42
18. 70. Janoušek Martin Jihočeský kraj 38.62
19. 44. Flanderka Aleš Ústecký kraj 38.68
20. 52. Kabátník Mikuláš Středočeský kraj 38.80
21. 50. Ševčík Jiří Plzeňský kraj 38.90
22. 57. Hotový Gustav Ústecký kraj 38.92
23. 61. Šťastný Robert Olomoucký kraj 39.09
24. 45. Kremláček Pavel Kraj Vysočina 39.30
25. 74. Krapa Jakub Jihomoravský kraj 39.43
26. 47. Jozl David Kraj Vysočina 39.63
27. 42. Král Tomáš Plzeňský kraj 39.67
28. 66. Folwarczny Martin Hlavní město Praha 39.67
29. 73. Machoň Petr Jihočeský kraj 39.84
30. 77. Hanzal Kryštof Liberecký kraj 40.23
31. 68. Ent Lukáš Pardubický kraj 40.37
32. 69. Kristl Vlastimil Středočeský kraj 40.45
33. 53. Janecký Samuel Pardubický kraj 40.54
34. 64. Gurecký Jakub Zlínský kraj 40.99
35. 60. Nebeský Matyáš Královéhradecký kraj 41.35
36. 51. Plch Jiří Jihočeský kraj 41.42
37. 63. Tošovský Lukáš Hlavní město Praha 42.24
38. 41. Štěřík Jan Karlovarský kraj 45.09
39. 56. Kříž Filip Karlovarský kraj 45.17
40. 62. Pichlík Tomáš Karlovarský kraj 45.53
41. 43. Voves Jan Plzeňský kraj DNF