Mladší dívky – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: vyřazovací závod
Závod: Mladší dívky
Akce: 1.kolo
Temín: 30.01.2018 12:00
Místo: Skiresort Buková hora

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 38. Peroutková Barbora Hlavní město Praha 35.98
2. 30. Šišková Laura Hlavní město Praha 36.37
3. 29. Milatová Hana Moravskoslezský kraj 36.40
4. 26. Jedličková Sára Plzeňský kraj 36.62
5. 23. Trachtová Valentýna Hlavní město Praha 36.68
6. 35. Kovářová Jitka Královéhradecký kraj 37.42
7. 34. Zemanová Nikol Plzeňský kraj 37.67
8. 36. Tichá Simona Středočeský kraj 37.68
9. 37. Kreissová Tereza Moravskoslezský kraj 37.70
10. 40. Patočková Anna Liberecký kraj 37.70
11. 33. Semeráková Hana Královéhradecký kraj 37.73
12. 31. Hlavoňová Lucie Jihomoravský kraj 37.85
13. 8. Zíková Eliška Plzeňský kraj 38.27
14. 21. Slováčková Tereza Jihomoravský kraj 38.45
15. 22. Šojatová Sandra Jihomoravský kraj 38.56
16. 4. Zrůbková Jana Zlínský kraj 38.78
17. 20. Messnerová Lucie Královéhradecký kraj 38.80
18. 27. Zlámalová Karolína Liberecký kraj 38.86
19. 28. Smolíková Natálie Středočeský kraj 38.97
20. 32. Joannidu Niki Moravskoslezský kraj 38.98
21. 14. Kumprechtová Kateřina Kraj Vysočina 39.01
22. 24. Fuchsová Barbora Zlínský kraj 39.02
23. 10. Řehoušková Amálie Jihočeský kraj 39.04
24. 18. Boniatti Natálie Zlínský kraj 39.10
25. 25. Kabátníková Viktorie Středočeský kraj 39.24
26. 5. Matoušová Štěpánka Jihočeský kraj 39.50
27. 7. Borůvková Lenka Ústecký kraj 39.82
28. 13. Malcová Natálie Kraj Vysočina 40.07
29. 6. Eichertová Kristin Olomoucký kraj 40.14
30. 1. Hrušková Lucie Pardubický kraj 40.25
31. 3. Tupcová Klára Ústecký kraj
32. 15. Sobotková Dorota Pardubický kraj
33. 12. Rábová Tereza Pardubický kraj
34. 19. Soukupová Natálie Karlovarský kraj
35. 11. Krajníková Valentýna Karlovarský kraj
36. 2. Štípková Lucie Karlovarský kraj
37. 39. Kyselová Adéla Liberecký kraj
38. 16. Dostálová Anna Jihočeský kraj
39. 17. Mazáková Michaela Olomoucký kraj
40. 9. Fischer Barbora Kraj Vysočina