Mladší chlapci – výsledková listina

Sport: Alpské disciplíny
Disciplína: slalom
Závod: Mladší chlapci
Akce: 1.kolo
Temín: 31.01.2018 10:20
Místo: Skiresort Buková hora

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. 123. Müller Marek Ústecký kraj 41.62
2. 134. Klíma Oskar Jihomoravský kraj 42.09
3. 124. Maxa Adam Středočeský kraj 44.33
4. 131. Galvas Matyáš Jihomoravský kraj 44.85
5. 130. Ryška Daniel Kraj Vysočina 45.29
6. 132. Podhorský Matěj Hlavní město Praha 45.71
7. 129. Hanzal Kryštof Liberecký kraj 45.91
8. 146. Fryš Matěj Olomoucký kraj 47.50
9. 135. Dvořák Marek Zlínský kraj 47.94
10. 148. Kremláček Pavel Kraj Vysočina 47.97
11. 127. Javůrek Viktor Královéhradecký kraj 48.33
12. 149. Ševčík Jiří Plzeňský kraj 48.50
13. 136. Káňa Filip Moravskoslezský kraj 48.93
14. 126. Tomášek Aldo Královéhradecký kraj 49.34
15. 145. Janoušek Martin Jihočeský kraj 49.67
16. 143. Černohous Marek Pardubický kraj 50.66
17. 152. Flanderka Aleš Ústecký kraj 51.00
18. 128. Branný Adam Moravskoslezský kraj 51.04
19. 150. Ent Lukáš Pardubický kraj 53.55
20. 137. Hotový Gustav Ústecký kraj 54.21
21. 147. Král Tomáš Plzeňský kraj 57.06
22. 151. Nebeský Matyáš Královéhradecký kraj 57.32
23. 157. Kříž Filip Karlovarský kraj 59.13
24. 154. Plch Jiří Jihočeský kraj 1:05.02
25. 156. Tošovský Lukáš Hlavní město Praha 1:08.52
26. 155. Janecký Samuel Pardubický kraj 1:08.67
27. 160. Pichlík Tomáš Karlovarský kraj 1:31.51
28. 158. Štěřík Jan Karlovarský kraj 1:46.79
29. 141. Grohman Ondřej Moravskoslezský kraj DNF
30. 159. Kabátník Mikuláš Středočeský kraj DNF
31. 142. Kristl Vlastimil Středočeský kraj DNF
32. 138. Krapa Jakub Jihomoravský kraj DNF
33. 133. Homola Vilém Olomoucký kraj DNF
34. 121. Sulovský Mikuláš Liberecký kraj DNF
35. 125. Hrouda František Liberecký kraj DNF
36. 140. Voves Jan Plzeňský kraj DNF
37. 161. Gurecký Jakub Zlínský kraj DNF
38. 139. Machoň Petr Jihočeský kraj DNF
39. 144. Šťastný Robert Olomoucký kraj DNF
40. 153. Jozl David Kraj Vysočina DNF
41. 122. Folwarczny Martin Hlavní město Praha DNF