starší dívky – výsledková listina

Sport: Atletika
Disciplína: 4 x 60 m
Závod: starší dívky
Akce: Finále
Temín: 28.06.2017 11:30
Místo: Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
1. Praha, hlavní město Hlavní město Praha 29.60
2. Středočeský kraj Středočeský kraj 29.78
3. Plzeňský kraj Plzeňský kraj 29.84
3. Pardubický kraj Pardubický kraj 29.84
5. Olomoucký kraj Olomoucký kraj 29.88
6. Liberecký kraj Liberecký kraj 29.89
7. Vysočina Kraj Vysočina 29.91
8. Karlovarský kraj Karlovarský kraj 30.06
9. Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 30.16
10. Ústecký kraj Ústecký kraj 30.31
11. Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 30.64
12. Zlínský kraj Zlínský kraj 30.70
13. Jihočeský kraj Jihočeský kraj 34.26
14. Královehradecký kraj Královéhradecký kraj DQ

Hlavní město Praha: Bendová Ester, Kaletová Ema, Krbcová Lucie, Semecká Eliška

Středočeský kraj: Jonášová Aneta, Šafránková Jana , Šlehubrová Kristýna, Tvrdá Kateřina

Plzeňský kraj: Čapská Kateřina, Gabrišková Andrea, Píchalová Barbara, Třísková Veronika

Pardubický kraj: Bartošková Klára, Hájková Hana , Mlejnková Petra, Netíková Karolína

Olomoucký kraj: Niebarová Radka, Petrová Karolína, Svozilová Simona, Urbášková Elen

Liberecký kraj: Kořínková Karolína, Novotná Adéla, Rappová Františka, Štanclová Vendula

Kraj Vysočina: Bartoňková Andrea, Bažoutová Klára, Kosielská Pavla, Smolíková Kateřina

Karlovarský kraj: Pelcová Valérie , Sobotková Klára , Uhlová Kateřina, Vébrová Eliška

Jihomoravský kraj: Křížková Natálie, Miková Dominika, Neužilová Adéla, Štoudková Pavla

Ústecký kraj: Babíková Viktorie, Bisová Nikola, Jirásková Adéla, Matějková Markéta

Moravskoslezský kraj: CZESCHOVÁ Eliška, HRBÁČOVÁ Lucie, VALIKOVÁ Kateřina, ZAHALUKOVÁ Erika

Zlínský kraj: Fornůsková Adriana, Janků Valerie, Jelínková Barbora, Sklenářová Tereza

Jihočeský kraj: Krejčí Pavla, Šímová Johana, Vozábalová Melissa, Zykánová Lenka

Královéhradecký kraj: Doubravová Eliška, Erbenová Sára, Kotková Bára, Svobodová Dominika