juniorky / junioři – výsledková listina

Sport: Disco dance
Disciplína: malé skupiny
Závod: juniorky / junioři
Akce: Semifinále
Temín: 18.01.2016 14:30
Místo: Městské Divadlo Chomutov

Poř. Str. č. Jméno Kraj Vysl.
7. 42. Kraj Vysočina Kraj Vysočina
8. 43. Liberecký kraj Liberecký kraj
9. 48. Zlínský kraj Zlínský kraj
10. 40. Středočeský kraj Středočeský kraj
11. 44. Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
47. Jihočeský kraj Jihočeský kraj
50. Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
49. Olomoucký kraj Olomoucký kraj
46. Plzeňský kraj Plzeňský kraj
45. Praha Hlavní město Praha
41. Ústecký kraj Ústecký kraj

Kraj Vysočina: Bohatá Zuzana , Bohuňovská Michaela , Březnová Barbora, Duchoňová Denisa, Prášková Veronika, Rašnerová Adéla, Stránská Aneta

Liberecký kraj: Čejchanová Barbora, Hnyková Karolina, Řezáčová Aneta, Smutná Adéla, Straková Sára, Volfová Josefína, Zálabská Eliška

Zlínský kraj: Fojtíková Tereza, Foltová Nikola, Gajdošová Lucie, Humplíková Lenka, Kosková Natálie, Miczková Sára, Zdráhalová Kristýna

Středočeský kraj: Černá Karolína, Mudráková Marieta, Noskyová Sandra, Raušová Kateřina, Skoupá Michaela, Vartíková Denisa, Watierová Sophie

Královéhradecký kraj: Arabaszová Zuzana, Botková Andrea, Jandurová Jolana, Jandurová Nela, Součková Denisa, Sudková Klára, Zeleňáková Dagmar

Jihočeský kraj: Budošová Klára, Gracíková Ivana, Lukášová Barbora, Šantinová Anna Christina, Šindelářová Natálie, Sýkorová Eliška, Würstlová Aneta

Moravskoslezský kraj: Čemová Daniela , Grygarová Klára, Mrowiecová Adéla, Pohanová Kateřina , Sasynová Natálie , Švigostová Tereza, Zajícová Aneta

Olomoucký kraj: Němčáková Eva, Padalíková Kateřina, Rozkošová Kateřina, Rozkošová Tereza, Šubertová Michaela, Svrchokrylová Kateřina, Valouchová Julie

Plzeňský kraj: Jílková Eva, Krausová Lucie, Machová Monika, Pátá Dana, Pražáková Emma, Soukupová Pavlína, Šrámová Lucie

Hlavní město Praha: Hofmanová Lucie, Hrubý Jakub, Kněžourová Karolína , Procházková Andrea, Šlingrová Natálie, Vobecká Veronika, Vosečková Linda

Ústecký kraj: Bulvová Štěpánka, Frňková Sabina, Hlinovská Valerie, Macháčková Adéla, Melicharová Jana, Pěkná Radka, Reihsová Tereza