štafeta MIX (3+3) – startovní listina

Sport: Běžecké disciplíny
Disciplína: štafeta MIX klasicky (3 x 1,5 km + 3 x 2 km)
Závod: štafeta MIX (3+3)
Akce: závod
Temín: 23.01.2020 09:40
Místo: Boží Dar – Jahodová louka

Str. č. Kraj Poznámky
1. Hlavní město Praha
2. Moravskoslezský kraj
3. Středočeský kraj
4. Pardubický kraj
5. Olomoucký kraj
6. Ústecký kraj
7. Plzeňský kraj
8. Zlínský kraj
9. Jihomoravský kraj
10. Karlovarský kraj
11. Jihočeský kraj
12. Kraj Vysočina
13. Královéhradecký kraj
14. Liberecký kraj
Hlavní město Praha: Čechmánek Václav, Elvy Thomas, Folprechtová Julie, Mrázová Julie, Simbartl Eduard, Štěpánková Helena
Moravskoslezský kraj: Kantor Damian, Kantorová Justyna, Kvášová Barbora, Sázel Marek , Sikora Daniel, Tomanek Ema
Středočeský kraj: Jelínek František, Kučerová Karolína, Smejkal Adam, Švarc Michal , Vojtová Klára, Záhorcová Eliška
Pardubický kraj: Bártová Nicol, Doleček Přemysl, Kožnarová Julie, Kubíčková Nina, Málek Michael, Volf Marek
Olomoucký kraj: Cenek Tomáš, Kabourek Štěpán, Korytářová Karolina, Kubíček Jakub, Macurová Bára, Mudrová Nela
Ústecký kraj: Holka Matěj, Kotz Mikuláš, Leitermannová Ellen Elisabeth, Smržová Kateřina, Švácha Matěj, Zeithamlová Lucie
Plzeňský kraj: Decker Matouš, Konrádyová Karolína, Peštová Kamila, Pyšný Jakub, Stehlík Jakub, Tobrmanová Anna Sofie
Zlínský kraj: Hlavica Jaromír, Jirsák Jakub, Krupová Markéta, Lušovská Nela, Matušík Matyáš, Rýdlová Karolína
Jihomoravský kraj: Antoš Lukáš, Bauerová Šarlota, Cikánek Šimon, Rozkošná Klára, Smutná Sofie, Štěpánek Jan
Karlovarský kraj: Bauer David, Bauerova Aneta , Gašek Šimon , Kolovratová Tereza , Krul Michal , Viktorie Pátková
Jihočeský kraj: Böhm Jan , Czerwenková Tereza, Hojdekr Tomáš, Machová Marie, Štefanová Adéla, Steinbach Hynek
Kraj Vysočina: Crháková Lucie, Fousek Vít, Harvey Oliver, Janeček Roman, Kociánová Beata, Slonková Amálie
Královéhradecký kraj: Doležal Lukáš, Ducháčová Ema, Gultová Aneta, Kudlej Štěpán, Polonská Eliška, Síč Alexandr
Liberecký kraj: Dufek Jan, Dušková Kateřina, Jindřišková Lucie, Řezáč Aleš, Salaba Jakub, Vyhlídková Sofie