starší chlapci a dívky – startovní listina

Sport: Atletika
Disciplína: 4 x 60 m smíšená štafeta
Závod: starší chlapci a dívky
Akce: finále
Temín: 26.06.2019 16:40
Místo: Areál Střelnice

Str. č. Kraj Poznámky
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínský kraj
Hlavní město Praha: Dorazinová Nela, Sellner Vojtěch, Tran Thai Bao, Vaňková Barbora
Hlavní město Praha: Elfmarková Eliška, Křížová Barbora, Tolj Damjan, Vaněk Matyáš
Jihočeský kraj: Bahenská Lucie, Markvart Dominik, Marušová Kateřina, Svoboda Petr
Jihočeský kraj: Manuel Lurdes Gloria, Maršálková Jitka, Poslušný Pavel, Rodr Vojtěch
Jihomoravský kraj: Blažková Hana, Horáček Petr Joseph, Jakusidisová Veronika, Strapáč Ondřej
Karlovarský kraj: Buršík Lukáš, Dušková Štěpánka, Králová Adéla, Kurfürst David
Kraj Vysočina: Kasal Petr , Neufuss Tomáš , Pavlidu Sára, Vrzalová Patricie
Kraj Vysočina: Eliáš Samuel, Havlíček Adam , Kurzová Bára, Remešová Eva
Královéhradecký kraj: Bruha Jiří, Kaplanová Tatiana, Kozlová Lucie, Kvapil Lukáš
Královéhradecký kraj: Kořének Jan, Nechanická Jessica, Šarounová Markéta, Šrejber Michal
Liberecký kraj: Hýblová Eliška, Princ Roman, Richterová Kateřina, Šafář Jakub
Liberecký kraj: Kadavý Roman, Kučerová Barbora, Schaffer Jáchym, Vaníčková Nela
Moravskoslezský kraj: CAGAŠOVÁ Anna, Halátek Pavel, LONG Casey, Toová Klára
Moravskoslezský kraj: Červenka Filip, Fialová Dominika, Šenk Richard, Tkáčová Adéla
Olomoucký kraj: Kika Šimon, Peterka Šimon, Světlíková Sofie, Zacharová Karolína
Pardubický kraj: Burešová Markéta, Červená Eliška, Jedlička Lukáš, Kvapil Martin
Pardubický kraj: Bičík Danny , Křivková Markéta, Michut Jan, Serbousková Sára Viktorie
Plzeňský kraj: Koza Tomáš, Peterka Jakub , Petrušová Kristýna, Zvěřinová Emma
Plzeňský kraj: Dzurová Valerie, Holeček Ivan, Sajtlová Natálie, Zajíc Vojtěch
Středočeský kraj: Dvořák Tomáš, Lamačová Tereza, Vinduška Vít, Vlková Tereza
Středočeský kraj: Chrastinová Emílie, Kratochvíl Šimon, Radikovská Anna, Ullman Jan
Ústecký kraj: Běloubková Karolína, Gregor Štěpán, Lacinová Tereza, Majer Tomáš
Ústecký kraj: Babjáková Nela, Dang Linh Thao, Ďurčo Patrik, Rada Jiří
Zlínský kraj: Mitanová Karolína, Polášková Jana, Sedlář Jan , Sedlář Petr
Zlínský kraj: Brandtner Roman, Müllerová Adéla, Ondrigová Jessica, Pekař Šimon