mladší chlapci a dívky – startovní listina

Sport: Atletika
Disciplína: 4 x 60 m smíšená štafeta
Závod: mladší chlapci a dívky
Akce: finále
Temín: 26.06.2019 16:30
Místo: Areál Střelnice

Str. č. Kraj Poznámky
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínský kraj
Hlavní město Praha: Lukeš Matyáš , Šimková Anna, Táborská Terezie, Tůma Ondřej
Hlavní město Praha: Jarošová Karolína, Mareš Lukáš, Ondriáš Adam, Zbožínková Klára
Jihočeský kraj: Böhm Jonáš, Kroupa Ondřej, Marušová Linda, Šefránková Ema
Jihočeský kraj: Holušová Adriana, Kratochvil Filip, Maloň Vojtěch, Řádová Tereza
Jihomoravský kraj: Bezdíčková Dominika, Bok Lukáš, Kočí Boleslav, Křížová Viktorie
Karlovarský kraj: Fischbachová Petra, Klíček Petr , Kučera Robert , Peterková Nina
Kraj Vysočina: Dreisig Mikuláš, Koucký Jakub, Musilová Nikola, Staňková Vendula
Kraj Vysočina: Beroun Filip, Dobešová Anna , Fialová Nela, Vorálek Václav
Královéhradecký kraj: Pašek Tomáš, Pecina Adam, Šmídová Jana, Vacková Daniela
Královéhradecký kraj: Čermák Matěj, Ficencová Barbora, Rajmová Aneta, Velechovský Adam
Liberecký kraj: Hejna Filip, Horčičková Adéla, Horna Lukáš , Krykorková Tereza
Liberecký kraj: Lorenzová Amálie , Novák Vojtěch, Novotný Ondřej , Plecháčová Andrea
Moravskoslezský kraj: Kubajurová Tereza, Pešlová Patricie, Zach Matyáš
Moravskoslezský kraj: Cholewa Andrej, Hanzelka Daniel, Huňková Alexandra, Svobodová Sabina
Olomoucký kraj: Jurečková Lucie, Lambertucci Ayrton, Marghold Petr, Štoplová Marie
Pardubický kraj: Culka Matěj, Ježková Kristýna, Socha František, Urbanová Karolína
Pardubický kraj: Balhárek Šimon, Červená Veronika, Koletová Eliška, Rezek Tomáš
Plzeňský kraj: Fleisig Jonáš, Jánská Viktorie, Soukup Oliver, Záhořová Tereza
Plzeňský kraj: Čermáková Kateřina, Košátková Adéla, Severa Jan , Veselý Oliver
Středočeský kraj: Buchta Martin, Jordán Petr, Nevrlá Amélie, Ottlová Táňa
Středočeský kraj: Nováková Dominika, Plíšková Elen, Přibyl Zdeněk, Sadil Vojtěch
Ústecký kraj: Bárdoš David, Nováková Marie, Švec Daniel, Zwolinská Lucie
Ústecký kraj: Balášová Barbora, Fišerová Natálie, Mikovec Milan, Pavlas David
Zlínský kraj: Greguš Petr , Meindlschmid Petr, Prášilová Markéta, Skopálková Natálie
Zlínský kraj: Holub Tomáš, Lieblová Tereza, Petrželová Michaela, Ressler Jan