ODM TV

Aktuální a plánované akce
Čas Sport Disciplína Závod Akce Přenos
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Barbora Zachová - volný los sledovat
Ukončené akce
Čas Sport Disciplína Závod Akce Přenos
09:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2008 rozplavby záznam
09:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2009 rozplavby záznam
09:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2010 rozplavby záznam
09:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj záznam
09:00 Volejbal turnaj družstev žákyně Pardubický kraj - Jihočeský kraj záznam
09:00 Volejbal turnaj družstev žákyně Středočeský kraj - Jihomoravský kraj záznam
09:00 Volejbal turnaj družstev žáci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj záznam
09:00 Volejbal turnaj družstev žáci Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj záznam
09:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Hlavní město Praha - Jihočeský kraj záznam
09:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Plzeňský kraj - Ústecký kraj záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Filip Caletka - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Kryštof Dlouhý - Kvído Trávníček záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Tadeáš Osička - Kryštof Jandík záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Jakub Šimsa - Adam Molák záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Viktor Schindler - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Lukáš Klásek - Marin Šimek záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Tadeáš Šimek - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg David Březina - Marek Jákl záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Marek Pancner - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Jakub Herink - Jan Egrt záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Matyáš Vajlent - Jaroslav Hána záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Pavel Kšír - Václav Dohnal záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Petr Dvořák - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Matěj Tichý - Radim Mikeš záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Adam Honzák - Christian Bracháček záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Leon Přichystal - David Zeman záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Tomáš Otevřel - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Lukáš Johánek - David Chládek záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Jan Doležal - Tobiáš Bank záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Filip Zahrádka - Jan Kašuba záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Daniel Lazecký - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Daniel Nakonečniy - Václav Radimský záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Jan Klimša - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg David Fiala - Jan Královec záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Adam Rusňák - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Tomislav Géryk - Le Duc Tri záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Josef Růžička - Daniel Melnyk záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Šimon Jan Berka - David Kopeček záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Jan Nesnídal - volný los záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Petr Voříšek - Matyáš Pejřil záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Artur Čeredničenko - Viktor Taft záznam
09:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Matěj Peš - Jakub Kopecký záznam
09:15 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) dorost 1.směna kvalifikace záznam
09:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj záznam
09:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj záznam
09:30 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Plzeňský kraj záznam
09:30 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj - Jihočeský kraj záznam
09:35 Plavání 200 P dívky ročník 2008 rozplavby záznam
09:35 Plavání 200 P dívky ročník 2009 rozplavby záznam
09:35 Plavání 200 P dívky ročník 2010 rozplavby záznam
09:40 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Kraj Vysočina - Karlovarský kraj záznam
09:45 Atletika výška mladší žákyně Finále záznam
09:45 Atletika dálka mladší žáci Kvalifikace sk. A záznam
09:50 Badminton čtyřhra dívky Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj záznam
09:50 Badminton čtyřhra chlapci Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj záznam
09:50 Badminton čtyřhra chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj záznam
09:50 Badminton čtyřhra chlapci Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha záznam
10:00 Atletika 60 m překážek mladší žákyně Rozběh 1 záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Finále záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52kg Zahájení soutěže záznam
10:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj záznam
10:00 Házená turnaj družstev starší žáci Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina záznam
10:00 Házená turnaj družstev starší žákyně Hlavní město Praha - Středočeský kraj záznam
10:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Jihomoravský kraj - Ústecký kraj záznam
10:00 Atletika 60 m překážek mladší žákyně Rozběh 2 záznam
10:00 Atletika 60 m překážek mladší žákyně Rozběh 3 záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Jan Jaroš - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Matouš Folwarczny - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Kryštof Sluka - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Daniel Dlouhý - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Martin Enev - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Ondřej Mareš - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Radek Nechuta - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Veronika Holubová - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Lucie Bukovská - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Matyáš Dvořák - Alex Knap záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Simone Otranto - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Martin Vaněk - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Angelina Issayev - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Igor Hurban - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg David David - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Natálie Dubová - Nikola Pracnová záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Tomáš Vrbecký - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Filip Horňák - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Elena Wirciňská - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Mikuláš Pater - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Markéta Hrušková - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Zdeněk Vlk - Michal Brzobohatý záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Kateřina Ryšavá - volný los záznam
10:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Nelly Kuryviálová - Nela Kubelková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Martin Blažek - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Vojtěch Dolejš - Marek Michalica záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Jaří Nakládal - Jiří Hejtmánek záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg David Kebrdle - Petr Pěnkava záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Adam Žák - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Matěj Šaroch - Jakub Procházka záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg David Žemlička - Maxim Hradecký záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Tomáš Kroča - Daniel Šimon záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Lada Vondráková - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Barbora Káňová - Andrea Merzová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Anna Smejkalová - Alena Jindrová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Sofie Špičková - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Kateřina Dušková - Adéla Pospíšilová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Rozárka Košnarová - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Lucie Burešová - Tereza Matějíčková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Mia Vranová - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Kateřina Fikartová - Karolína Tittlová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Adéla Horňáková - Nikola Šafránková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Anna Tucauferová - Lilly Sofie Helceletová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Zuzana Potočková - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Natálie Urbanová - Nikola Rychlá záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Ella Vrbská - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Lucie Kocmanová - Lucie Poklopová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Amalie Ščerbová - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Alena Zachová - Františka Tináková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Darina Jirásková - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Natálie Pinterová - Alžběta Fryšáková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Lucie Čepeláková - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Lucie Zatloukalová - Natálie Krahulová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Anna Kučerová - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Jana Pešková - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Zuzana Sadílková - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Kristýna Pelclová - Anna Nechanická záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Monika Jančíková - Eliška Štěpánková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Miroslava Křížová - Anna Panáková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Karolína Hermanová - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Klára Fučíková - Vanesa Trejbalová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Jana Marková - Karla Vosátková záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Veronika Zapletalová - Barbora Medunová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Lada Vondráková - Andrea Merzová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Barbora Zachová - Anna Smejkalová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Filip Caletka - Kryštof Dlouhý záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Sofie Špičková - Adéla Pospíšilová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Tadeáš Osička - Jakub Šimsa záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Rozárka Košnarová - Lucie Burešová záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Viktor Schindler - Martin Šimek záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Tadeáš Malík - David Březina záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Filip Caletka - Tadeáš Osička záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Viktor Schindler - David Březina záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Kryštof Dlouhý - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Kryštof Jandík - Jakub Šimsa záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Martin Šimek - volný los záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Marek Jákl - Tadeáš Malík záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Kryštof Dlouhý - Kryštof Jandík záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Martin Šimek - Marek Jákl záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Kryštof Dlouhý - David Březina záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Marek Jákl - Tadeáš Osička záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Marek Pancner - Jan Egrt záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Matyáš Vajlent - Pavel Kšír záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Petr Dvořák - Matěj Tíchý záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Adam Honzák - Leon Přichystal záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Marek Pancner - Matyáš Vajlent záznam
10:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Matěj Tichý - Adam Honzák záznam
10:07 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2008 rozplavby záznam
10:07 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2009 rozplavby záznam
10:07 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2010 rozplavby záznam
10:10 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) dorost 2.směna kvalifikace záznam
10:15 Volejbal turnaj družstev žákyně Hlavní město Praha - Plzeňský kraj záznam
10:15 Volejbal turnaj družstev žákyně Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj záznam
10:15 Volejbal turnaj družstev žáci Zlínský kraj - Karlovarský kraj záznam
10:15 Volejbal turnaj družstev žáci Plzeňský kraj - Olomoucký kraj záznam
10:15 Badminton dvouhra dívky Tereza Czajová - Erika Osičková záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Lada Vondráková - Anna Smejkalová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Sofie Špičková - Lucie Burešová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Mia Vranová - Kateřina Fikartová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Adéla Horňáková - Anna Tucauferová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Zuzana Potočková - Natálie Urbanová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Mia Vranová - Adéla Horňáková záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Zuzana Potočková - Lucie Poklopová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Amalie Ščerbová - Alena Zachová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Darina Jirásková - Natálie Pinterová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Lucie Čepeláková - Natálie Krahulová záznam
10:15 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Anna Kučerová - Jana Pešková záznam
10:20 Atletika 60 m překážek mladší žáci Rozběh 1 záznam
10:20 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Pardubický kraj - Zlínský kraj záznam
10:20 Atletika 60 m překážek mladší žáci Rozběh 2 záznam
10:20 Atletika 60 m překážek mladší žáci Rozběh 3 záznam
10:30 Atletika oštěp mladší žákyně Finále záznam
10:30 Plavání 100 VZ dívky ročník 2008 rozplavby záznam
10:30 Plavání 100 VZ dívky ročník 2009 rozplavby záznam
10:30 Plavání 100 VZ dívky ročník 2010 rozplavby záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Veronika Holubová - Lucie Bukovská záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Jan Jaroš - Matouš Folwarczny záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Kryštof Sluka - Daniel Dlouhý záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Angelina Issayev - Natálie Dubová záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Martin Enev - Ondřej Mareš záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Elena Wirciňská - Markéta Hrušková záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Radek Nechuta - Matyáš Dvořák záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Simone Otranto - Martin Vaněk záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Kateřina Ryšavá - Nelly Kuryviálová záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Igor Hurban - David David záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Tomáš Vrbecký - Filip Horňák záznam
10:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Mikuláš Pater - Michal Brzobohatý záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Andrea Merzová - volný los záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Alena Jindrová - Barbora Zachová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Adéla Pospíšilová - volný los záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Tereza Matějíčková - Rozárka Košnarová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Andrea Merzová - Barbora Zachová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Adéla Pospíšilová - Rozárka Košnárová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Barbora Zachová - Lucie Burešová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Rozárka Košnarová - Anna Smejkalová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Kateřina Fikartová - volný los záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Nikola Šafránková - Anna Tucauferová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Natálie Urbanová - volný los záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Lucie Kocmanová - Ella Vrbská záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Kateřina Fikartová - Nikola Šafránková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Natálie Urbanová - Lucie Kocmanová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Kateřina Fikartová - Zuzana Potočková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Lucie Kocmanová - Adéla Horňáková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Amalie Ščerbová - Darina Jirásková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Lucie Čepeláková - Anna Kučerová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Alena Zachová - Natálie Pinterová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Natálie Krahulová - Jana Pešková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Natálie Pinterová - Anna Kučerová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Natálie Krahulová - Darina Jirásková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Zuzana Sadílková - Kristýna Pelclová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Monika Jančíková - Anna Panáková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Karolína Hermanová - Klára Fučíková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Jana Marková - Veronika Zapletalová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Zuzana Sadílková - Monika Jančíková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Karolína Hermanová - Veronika Zapletalová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Eliška Štěpánková - Anna Panáková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Barbora Medunová - Jana Marková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Kristýna Pelclová - Anna Panáková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Klára Fučíková - Jana Marková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Kristýna Pelclová - Veronika Zapletalová záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Jana Marková - Zuzana Sadílková záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Jaroslav Hána - Pavel Kšír záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Radim Mikeš - Petr Dvořák záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Christian Bracháček - Leon Přichystal záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Jan Egrt - Jaroslav Hána záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Petr Dvořák - Leon Přichystal záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Jan Egrt - Adam Honzák záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Leon Přichystal - Matyáš Vajlent záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Tomáš Otevřel - Lukáš Johánek záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Jan Doležal - Jan Kašuba záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Daniel Lazecký - Václav Radimský záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Jan Klimša - David Fiala záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Tomáš Otevřel - Jan Doležal záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Daniel Lazecký - Jan Klimša záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Tobiáš Bank - Jan Kašuba záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Lukáš Johánek - Jan Kašuba záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Václav Radimský - David Fiala záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Lukáš Johánek - Daniel Lazecký záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Jan Doležal - Václav Radimský záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Adam Rusňák - Le Duc Tri záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Daniel Melnyk - Jan Šimon Berka záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Jan Nesnídal - Matyáš Pejřil záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Artur Čeredničenko - Jakub Kopecký záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Adam Rusňák - Jan Šimon Berka záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Jan Nesnídal- Artur Čeredničenko záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg David Kopeček - Daniel Melnyk záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Viktor Taft - Jakub Kopecký záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Le Duc Tri - Daniel Melnyk záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Matyáš Pejřil - Viktor Taft záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Le Duc Tri - Jan Nesnídal záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Viktor Taft - Jan Šimon Berka záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Martin Blažek - Vojtěch Dolejš záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Jiří Nakládal - Petr Pěnkava záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Adam Žák - Matěj Šaroch záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg David Žemlička - Tomáš Kroča záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Martin Blažek - Petr Pěnkava záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Adam Žák - Tomáš Kroča záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg David Kebrdle - Jiří Nakládal záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Daniel Šimon - David Žemlička záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Vojtěch Dolejš - David Kebrdle záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Matěj Šaroch - David Žemlička záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Vojtěch Dolejš - Tomáš Kroča záznam
10:30 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Matěj Šaroch - Martin Blažek záznam
10:40 Házená turnaj družstev starší žáci Liberecký kraj - Plzeňský kraj záznam
10:40 Házená turnaj družstev starší žákyně Kraj Vysočina - Ústecký kraj záznam
10:40 Badminton dvouhra chlapci Adam Srnec - Marek Čepela záznam
10:40 Badminton dvouhra chlapci Lukáš Thor - Michael Havlíček záznam
10:40 Badminton dvouhra dívky Eliška Mikešová - Štěpánka Nýdrlová záznam
10:40 Badminton dvouhra chlapci Kryštof Klíma - Jakub Klokan záznam
10:45 Atletika 100 m překážek starší žákyně Rozběh 1 záznam
10:45 Atletika 100 m překážek starší žákyně Rozběh 2 záznam
10:45 Atletika 100 m překážek starší žákyně Rozběh 3 záznam
10:45 Atletika 100 m překážek starší žákyně Rozběh 4 záznam
10:51 Plavání 200 Z chlapci ročník 2008 rozplavby záznam
10:51 Plavání 200 Z chlapci ročník 2009 rozplavby záznam
10:51 Plavání 200 Z chlapci ročník 2010 rozplavby záznam
11:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Liberecký kraj - Královehradecký kraj záznam
11:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj záznam
11:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Plzeňský kraj záznam
11:00 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj - Jihomoravský kraj záznam
11:00 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj záznam
11:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Kraj Vysočina - Královehradecký kraj záznam
11:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Liberecký kraj - Zlínský kraj záznam
11:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Lucie Bukovská - Angelina Issayev záznam
11:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Elena Wirciňská - Nelly Kuryviálová záznam
11:00 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -47kg Lucie Bukovská - Elena Wirciňská záznam
11:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Matouš Folwarczny - Kryštof Sluka záznam
11:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Martin Enev - Matyáš Dvořák záznam
11:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Simone Otranto - Igor Hurban záznam
11:00 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Filip Horňák - Michal Brzobohatý záznam
11:05 Badminton smíšená čtyřhra dívky + chlapci o 3.místo záznam
11:05 Badminton dvouhra dívky Karolína Kalkušová - Tereza Grznárová záznam
11:05 Badminton čtyřhra dívky Hlavní město Praha - Olomoucký kraj záznam
11:10 Atletika 100 m překážek starší žáci Rozběh 1 záznam
11:10 Atletika 100 m překážek starší žáci Rozběh 2 záznam
11:15 Atletika výška starší žáci Finále záznam
11:15 Atletika dálka mladší žáci Kvalifikace sk. B záznam
11:15 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Kryštof Sluka - Martin Enev záznam
11:15 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Simone Otranto - Filip Horňák záznam
11:19 Plavání 200 Z dívky ročník 2008 rozplavby záznam
11:19 Plavání 200 Z dívky ročník 2009 rozplavby záznam
11:19 Plavání 200 Z dívky ročník 2010 rozplavby záznam
11:20 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) dorost o 3. místo - rozstřel 1 záznam
11:30 Atletika 60 m starší žákyně Finále záznam
11:30 Volejbal turnaj družstev žákyně Královéhradecký kraj - Pardubický kraj záznam
11:30 Volejbal turnaj družstev žákyně Plzeňský kraj - Středočeský kraj záznam
11:30 Volejbal turnaj družstev žáci Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj záznam
11:30 Volejbal turnaj družstev žáci Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj záznam
11:30 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg Kryštof Sluka - Filip Horňák záznam
11:30 Badminton smíšená čtyřhra dívky + chlapci Hlavní město Praha I - Moravskoslezský kraj II záznam
11:30 Badminton smíšená čtyřhra dívky + chlapci Středočeský kraj I - Jihomoravský kraj I záznam
11:40 Atletika 60 m starší žáci Finále záznam
11:40 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj záznam
11:50 Atletika 60 m mladší žákyně Finále záznam
11:51 Plavání 100 M chlapci ročník 2008 rozplavby záznam
11:51 Plavání 100 M chlapci ročník 2009 rozplavby záznam
11:51 Plavání 100 M chlapci ročník 2010 rozplavby záznam
11:55 Badminton smíšená čtyřhra dívky + chlapci Finále záznam
12:00 Atletika 60 m mladší žáci Finále záznam
12:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Olomoucký kraj - Středočeský kraj záznam
12:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -42kg Finále záznam
12:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg Sofie Špičková - Lada Vondráková záznam
12:00 Házená turnaj družstev starší žáci Pardubický kraj - Ústecký kraj záznam
12:00 Házená turnaj družstev starší žákyně Plzeňský kraj - Olomoucký kraj záznam
12:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Plzeňský kraj - Středočeský kraj záznam
12:05 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) dorost o 3.místo - rozstřel 2 záznam
12:10 Plavání 100 M dívky ročník 2008 rozplavby záznam
12:10 Plavání 100 M dívky ročník 2009 rozplavby záznam
12:10 Plavání 100 M dívky ročník 2010 rozplavby záznam
12:20 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Pardubický kraj - Karlovarský kraj záznam
12:20 Badminton dvouhra dívky Nela Fliglová - Malvína Skrčená záznam
12:20 Badminton dvouhra chlapci Jakub Raška - Jakub Bouberle záznam
12:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Pardubický kraj záznam
12:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj záznam
12:30 Basketbal turnaj družstev dívky Královehradecký kraj - Hlavní město Praha záznam
12:30 Basketbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Středočeský kraj záznam
12:30 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52kg Finále záznam
12:45 Volejbal turnaj družstev žákyně Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha záznam
12:45 Volejbal turnaj družstev žákyně Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj záznam
12:45 Volejbal turnaj družstev žáci Jihočeský kraj - Zlínský kraj záznam
12:45 Volejbal turnaj družstev žáci Středočeský kraj - Hlavní město Praha záznam
12:50 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) dorost Finále záznam
13:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Plzeňský kraj - Zlínský kraj záznam
13:10 Badminton čtyřhra dívky Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj záznam
13:10 Badminton čtyřhra dívky Ústecký kraj - Jihočeský kraj záznam
13:30 Atletika výška mladší žáci Finále záznam
13:30 Atletika dálka mladší žákyně Kvalifikace sk. A záznam
13:35 Badminton smíšená čtyřhra dívky + chlapci Středočeský kraj I - Hlavní město Praha I záznam
13:40 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Kraj Vysočina - Ústecký kraj záznam
14:00 Atletika oštěp mladší žáci Finále záznam
14:00 Gymnastika prostná chlapci Finále prostná - chlapci záznam
14:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Moravskoslezský kraj - Královehradecký kraj semifinále P1 záznam
14:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg Matěj Tichý - Marek Pancner záznam
14:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -50kg Tomáš Otevřel - Jan Klimša záznam
14:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -55kg Adam Rusňák - Artur Čeredničenko záznam
14:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -60kg Petr Pěnkava - Adam Žák záznam
14:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -48kg Mia Vranová - Lucie Poklopová záznam
14:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg Amalie Ščerbová - Lucie Čepeláková záznam
14:00 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -57kg Monika Jančíková - Karolína Hermanová záznam
14:00 Volejbal turnaj družstev žákyně Liberecký kraj - Ústecký kraj záznam
14:00 Volejbal turnaj družstev žákyně Zlínský kraj - Karlovarský kraj záznam
14:00 Volejbal turnaj družstev žáci Pardubický kraj - Liberecký kraj záznam
14:00 Volejbal turnaj družstev žáci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj záznam
14:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Jihočeský kraj - Zlínský kraj semifinále P1 záznam
14:00 Badminton dvouhra chlapci Finále záznam
14:00 Badminton dvouhra dívky Finále záznam
14:00 Badminton čtyřhra chlapci o 3. místo záznam
14:15 Atletika 800 m mladší žákyně Finále záznam
14:20 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Pardubický kraj - Karlovarský kraj záznam
14:25 Atletika 800 m mladší žáci Finále záznam
14:25 Badminton dvouhra chlapci Kryštof Klíma - Jakub Raška záznam
14:25 Badminton dvouhra dívky o 3. místo záznam
14:30 Gymnastika přeskok dívky Finále přeskok (dívky) záznam
14:30 Gymnastika kůň na šíř chlapci Finále kůň na šíř (chlapci) záznam
14:35 Atletika 800 m starší žákyně Finále záznam
14:50 Badminton čtyřhra dívky o 3. místo záznam
14:50 Badminton čtyřhra chlapci Finále záznam
15:00 Atletika výška starší žákyně Finále záznam
15:00 Atletika dálka mladší žákyně Kvalifikace sk.B záznam
15:00 Gymnastika bradla dívky Finále bradla (dívky) záznam
15:00 Gymnastika kruhy chlapci Finále kruhy (chlapci) záznam
15:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Jihočeský kraj - Středočeský kraj semifinále P2 záznam
15:00 Atletika 1500 m starší žáci Finále záznam
15:00 Házená turnaj družstev starší žákyně Karlovarský kraj - Olomoucký kraj záznam
15:00 Házená turnaj družstev starší žáci Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj záznam
15:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Zlínský kraj o 11. místo záznam
15:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj - Karlovarský kraj o 13. místo záznam
15:00 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Jihočeský kraj o 11. místo záznam
15:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Kraj Vysočina - Karlovarský kraj záznam
15:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Ústecký kraj - Plzeňský kraj semifinále P2 záznam
15:15 Atletika 300 m starší žákyně Rozběh 1 záznam
15:15 Volejbal turnaj družstev žákyně Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj záznam
15:15 Volejbal turnaj družstev žákyně Olomoucký kraj - Liberecký kraj záznam
15:15 Volejbal turnaj družstev žáci Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj záznam
15:15 Volejbal turnaj družstev žáci Kraj Vysočina - Pardubický kraj záznam
15:15 Atletika 300 m starší žákyně Rozběh 2 záznam
15:15 Atletika 300 m starší žákyně Rozběh 3 záznam
15:15 Atletika 300 m starší žákyně Rozběh 4 záznam
15:15 Badminton dvouhra chlapci o 3. místo záznam
15:30 Gymnastika přeskok chlapci Finále přeskok (chlapci) záznam
15:30 Gymnastika kladina dívky Finále kladina (dívky) záznam
15:35 Atletika 300 m starší žáci Rozběh 1 záznam
15:35 Atletika 300 m starší žáci Rozběh 2 záznam
15:35 Atletika 300 m starší žáci Rozběh 3 záznam
15:40 Házená turnaj družstev starší žákyně Hlavní město Praha - Zlínský kraj záznam
15:40 Házená turnaj družstev starší žáci Plzeňský kraj - Zlínský kraj záznam
15:40 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Olomoucký kraj - Královehradecký kraj záznam
15:40 Badminton dvouhra dívky Karolína Kalkušová - Malvína Skrčená záznam
16:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2008 Finále záznam
16:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2009 Finále záznam
16:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2010 Finále záznam
16:00 Gymnastika prostná dívky Finále prostná - dívky záznam
16:00 Gymnastika bradla chlapci Finále bradla (chlapci) záznam
16:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Hlavní město Praha - Liberecký kraj záznam
16:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Hlavní město Praha - Liberecký kraj záznam
16:15 Plavání 200 P dívky ročník 2008 Finále záznam
16:15 Plavání 200 P dívky ročník 2009 Finále záznam
16:15 Plavání 200 P dívky ročník 2010 Finále záznam
16:20 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj záznam
16:30 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2008 Finále záznam
16:30 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2009 Finále záznam
16:30 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2010 Finále záznam
16:30 Gymnastika hrazda chlapci Finále hrazda (chlapci) záznam
16:30 Volejbal turnaj družstev žákyně Ústecký kraj - Olomoucký kraj záznam
16:30 Volejbal turnaj družstev žákyně Karlovarský kraj - Kraj Vysočina záznam
16:30 Volejbal turnaj družstev žáci Liberecký kraj - Kraj Vysočina záznam
16:30 Volejbal turnaj družstev žáci Ústecký kraj - Středočeský kraj záznam
16:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj o 7. místo záznam
16:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Kraj Vysočina o 9. místo záznam
16:30 Basketbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Zlínský kraj o 7. místo záznam
16:30 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Pardubický kraj o 9. místo záznam
16:41 Plavání 100 VZ dívky ročník 2008 Finále záznam
16:41 Plavání 100 VZ dívky ročník 2009 Finále záznam
16:41 Plavání 100 VZ dívky ročník 2010 Finále záznam
17:00 Karate kumite team starší žactvo Zahájení soutěže záznam
17:00 Karate kumite team dorost Zahájení soutěže záznam
17:00 Florbal turnaj družstev turnaj dívek Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj záznam
17:00 Florbal turnaj družstev turnaj chlapců Středočeský kraj - Jihomoravský záznam
17:02 Plavání 200 Z chlapci ročník 2008 Finále záznam
17:02 Plavání 200 Z chlapci ročník 2009 Finále záznam
17:02 Plavání 200 Z chlapci ročník 2010 Finále záznam
17:17 Plavání 200 Z dívky ročník 2008 Finále záznam
17:17 Plavání 200 Z dívky ročník 2009 Finále záznam
17:17 Plavání 200 Z dívky ročník 2010 Finále záznam
17:42 Plavání 100 M chlapci ročník 2008 Finále záznam
17:42 Plavání 100 M chlapci ročník 2009 Finále záznam
17:42 Plavání 100 M chlapci ročník 2010 Finále záznam
17:53 Plavání 100 M dívky ročník 2008 Finále záznam
17:53 Plavání 100 M dívky ročník 2009 Finále záznam
17:53 Plavání 100 M dívky ročník 2010 Finále záznam
18:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Hlavní město Praha o 5. místo záznam
18:00 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj O 5. místo záznam
18:14 Plavání 4 x 50 VZ dívky Finále záznam
18:14 Plavání 4 x 50 VZ chlapci Finále záznam