Kde sledovat Olympiádu dětí a mládeže?

Kde sledovat Olympiádu dětí a mládeže?

Již v neděli 23. června odstartuje devátý ročník letní Olympiády dětí a mládeže, která se koná v Libereckém kraji. Letošní ročník se dočká historicky nejvyššího počtu živě odvysílaných hodin na ČT sport, ve kterém jsou zahrnuté živé přenosy z celkem 16 sportů. Sportovním fanouškům, rodičům a kamarádům účastníků nabídne také online přenos ze slavnostního zahájení.

Souhrn všech dílů odvysílaných na ČT sport je možné najít v průběhu olympiády i po jejím skončení ZDE. „Česká televize připravila nejrozsáhlejší projekt v historii Olympiády dětí a mládeže. Kontinuální vysílání poběží v každém ze čtyř olympijských dnů od devíti hodin ráno až do půl sedmé večer. Na obrazovkách ČT sport budeme dynamicky kombinovat živé přenosy vybraných sportů se vstupy z dalších sportovišť. Chybět nebude ani studio se souhrnnými informacemi a zajímavými hosty, kterým provede hlavní redaktor projektu Ondřej Zamazal,“ vysvětluje výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský a dodává: „Na olympiádu posíláme dvanáct komentátorů, sedm reportérů a hned pět velkých a jeden menši přenosový vůz. Bohatý program díky tomu nabídneme nejen na obrazovce, ale i na webu, kde si diváci mohou denně vybírat hned z pěti souběžně vysílaných přenosů. Celkový program olympiády, který odvysílá živě ČT sport, najdete již nyní v programu na webu České televize.

Online přenosy z jednotlivých sportů můžete sledovat v těchto dnech:

Pondělí 24. června

- atletika, orientační běh, sportovní střelba, sportovní lezení, letní biatlon

Úterý 25. června

- judo, atletika, stolní tenis, cyklistika, plavání

Středa 26. června

- plavání, sportovní gymnastika, skoky na trampolíně, atletika, střelba

Čtvrtek 27. června

- tenis, florbal, fotbal, basketbal, volejbal

Dalším zdrojem informací jsou pro veřejnost také sociální sítě:

Účastníci a fanoušci, kteří vyrazí za olympijskou atmosférou, mohou rovněž využít aplikaci ODM 2019, která je ke stažení v App store i Google Play.