PŘEDNÁŠKA: ​Kde jsou limity sportovců? Dozvíte se na Technické univerzitě Liberec

PŘEDNÁŠKA: ​Kde jsou limity sportovců? Dozvíte se na Technické univerzitě Liberec

Jak zvýšit a udržet výkon? Jaké jsou fyziologické hranice vrcholových sportovců? To a mnohem více se dozvíte v úterý 14. května od 18 hodin ve Velké aule Technické univerzity v Liberci k příležitosti konání červnové Olympiády dětí a mládeže 2019.

PŘEDNÁŠKA na téma: Výkon a jeho specifika, inovativní přístupy v tréninku rychlostních a vytrvalostních sportů s důrazem na fyziologii

Jak zvýšit a udržet výkon? Jaké jsou fyziologické hranice vrcholových sportovců? To a mnohem více se dozvíte v úterý 14. května od 18 hodin ve Velké aule Technické univerzity v Liberci, k příležitosti konání Olympiády dětí a mládeže 2019.

Klíčovým tématem přednášky jsou principy fungování těla při sportu. Dozvíte se, jak pracovat s fyziologickými limity a jakým způsobem je možné se inspirovat u profesionálních sportovců. Přednášku povede MUDr. Jiří Dostál, kterého časopis Forbes zařadil na seznam 18 inspirativních osobností roku 2018. Působí jako vedoucí lékař Centra sportovní medicíny, odborný konzultant Českého olympijského výboru a externista Univerzity Karlovy. Spolu s ním vystoupí Vojtěch Hačecký, bývalý profesionální cyklista, mistr Evropy a vicemistr světa v dráhové cyklistice. V současné době působí jako trenér několika reprezentantů ČR a specializuje se na fyziologický trénink.

Přednáška se uskuteční v úterý 14. května od 18 do 19.30 hodin ve Velké aule Technické univerzity v Liberci, v budově G,Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec.

Vstupné je zdarma. Nutná je předchozí registrace na odkaze: REGISTRACE NA PŘEDNÁŠKU

Kapacita sálu je omezená, tak neváhejte a přihlaste se hned. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci přednášky zúčastnit, nevěšte hlavu, možnost budete mít ještě dvakrát v těchto termínech:

21. 5. 2019 Přednáška na téma: Zásady sportovní výživy a správného využívání nutričních doplňků s ohledem na nebezpečí dopingu

(REGISTRACE MOŽNÁ OD: 13. 5. 2019)

11. 6. 2019 Přednáška na téma: Odemykání dětského potenciálu z pohledu rodičů a trenérů aneb jak vést dítě ke štěstí a úspěchu

(REGISTRACE MOŽNÁ OD 15. 5. 2019)