Staň se dobrovolníkem ODM 2019 v Libereckém kraji!

Staň se dobrovolníkem ODM 2019 v Libereckém kraji!

Odstartoval nábor dobrovolníků pro Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019, které se uskuteční od 23. 6. – 28. 6. 2019. Po devíti letech se atmosféra olympijských her opět přesouvá do Libereckého kraje, konkrétně do měst Liberec, Jablonec nad Nisou a Bedřichov, ve kterých se sportovní klání budou konat. Očekává se více než 4 tisíce účastníků Her, což klade velké nároky na organizaci.

Proto pokud se chcete stát spoluorganizátory této velkolepé akce, chcete pomoci zažít sportovcům pravou atmosféru olympijských her, nebo si odnést nezapomenutelné zážitky, přidejte se do týmu Her IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019. Veškeré informace naleznete v sekci „dobrovolníci“. Kromě jedinečného týdne plného nových zážitků, zkušeností a přátel, se můžete těšit i na mnoho odměn, které jsou pro Vás za dobře odvedenou práci připraveny.

V případě zájmu, či dalších otázek, neváhejte kontaktovat koordinátorku dobrovolníků na e-mailové adrese lenka.sykorova@kraj-lbc.cz, tel.: 770 178 727, nebo vyplň registrační formulář. Více informací naleznete v sekci dobrovolníci.