Slavnostní ceremoniál je vyprodaný. Sledujte ODM živě na ČT Sport a na iVysílání

Slavnostní ceremoniál je vyprodaný. Sledujte ODM živě na ČT Sport a na iVysílání

Letošní Olympiádu dětí a mládeže můžete téměř po celou dobu závodních dnů sledovat živě. ČT sport nabídne každý den až 8 hodin přenosů ze všech sportovišť. Na iVysílání je pak možné sledovat streaming ze slavnostního zahájení a po dobu konání akce i jednotlivé sportovní soutěže.

Olympiádu dětí a mládeže čeká letos více než 35 hodin živých přenosů. Kromě přimých vstupů do jednotlivých závodů se mohou diváci těšit i na zajímavé sportovní hosty přímo v olympijském studiu. Pozvání přijali například útočník pardubického hokejového klubu HC Dynamo Tomáš Rolinek nebo akrobatická lyžařka Andrea Zemanová. Kompletní program vysílání ČT Sport naleznete přímo na webu České televize. Živé přenosy jednotlivých závodů odvysílá ČT online na iVysílání. Přehled časů všech streamovaných soutěží stáhnete ZDE. Změna v programu vyhrazena.

Lístky na zahajovací ceremoniál jsou už rozdané

Olympiáda dětí a mládeže 2018 odstartuje zahajovacím ceremoniálem v neděli 28. ledna od 15 hodin. Ten mohou kromě účastníků navštívit také zájemci z řad veřejnosti, a to po předložení vstupenky. Zájem o ně byl zejména v posledních dnech obrovský a hodně rychle se naplnila dostupná kapacita arény. V této chvíli už žádné volné vstupenky nejsou.Potvrzené emailové rezervace zůstávají v platnosti a vstupenky budou k vyzvednutí na pokladnách Tipsport areny v neděli 28. 1. před zahájením ceremoniálu. Vyjma potvrzených rezervací se žádné další vstupenky vydávat nebudou. Stejně tak už nejsou k dispozici volné vstupenky v informačním centru v Pardubicích. Ti, kdo se přímo na ceremoniál nedostanou, mohou slavnosti zahájení sledovat živě na iVysílání.