Přijďte na zahajovací ceremoniál ODM 2018! Vyvrcholí koncertem Adama Mišíka

Přijďte na zahajovací ceremoniál ODM 2018! Vyvrcholí koncertem Adama Mišíka

Nedílnou součástí Olympiády dětí a mládeže 2018 je i zahajovací ceremoniál, který bude v neděli 28. ledna od 15 hodin hostit pardubická Tipsport arena. Ta patří mezi nejmodernější a také největší v republice, a proto by byla škoda, aby tam zůstaly prázdné sedačky. Přijďte na ceremoniál i vy!

Aktuální informace k 24. 1. 2018: Všechny vstupenky na zahajovací ceremoniál jsou již rozdány nebo zarezervovány. Vaše rezervace přes email odm2018@pardubickykraj.cz či info.odm2018@gmail.com platí jen v případě, že jste obdrželi potvrzovací mail. Potvrzené rezervace budou k vyzvednutí v neděli před ceremoniálem, žádné další vstupenky k dispozici nebudou.


K návštěvě ceremoniálu, pokud se ODM 2018 neúčastníte jako sportovci nebo trenéři, stačí jediné – předložit vstupenku. Ta je zdarma a zájemci si ji mohou vyzvednout buďto na informačním centru v Pardubicích (pod Zelenou bránou) nebo na pokladnách arény. Pokud nejste z Pardubic a východočeské metropole se v nejbližší době nechystáte, můžete si lístek pro jistotu rezervovat.

Stačí poslat mail s vašimi údaji, podle kterých vás rozeznáme, na info.odm2018@gmail.com a do předmětu napsat: Rezervace vstupenek na zahajovací ceremoniál. Vstupenky si v den ceremoniálu vyzvednete na pokladnách arény.

Těšit se můžete na vystoupení někdejšího mistra Evropy v krasobruslení Tomáše Vernera či bubenickou show od Mika Ronos. Ceremoniál vyvrcholí koncertem Adama Mišíka.