Slavnostní zahájení na ODM 2017 sledujte online

Slavnostní zahájení na ODM 2017 sledujte online

Olympiáda dětí a mládeže v Jihomoravském kraji startuje v neděli 25. června, už v sobotu je ale na Brněnském výstavišti na programu slavnostní zahájení. Níže k němu přikládáme všechny potřebné informace.

Slavnostní zahájení ODM 2017 se uskuteční 24. června od 17:30 v pavilonu F na Brněnském výstavišti a jeho součástí bude podobně jako na „velké“ olympiádě nástup všech výprav, sliby sportovců, olympijská hymna, zapálení olympijského ohně i vystoupení sportovců a tanečníků.

Na slavnostní zahájení bude umožněn přístup jen sportovcům, trenérům, vedoucím výprav, pozvaným osobnostem, výhercům vstupenek a některým dobrovolníkům.

Z kapacitních a bezpečnostních důvodů nebude zahájení zpřístupněné veřejnosti a rodinným příslušníkům, ceremoniál nicméně půjde živě sledovat na velkoplošné obrazovce před pavilonem a také na webu České televize v sekci iVysílání.

„Velice se omlouváme, ale z důvodu přísných bezpečnostních opatření a omezené kapacity tribun není možné vpustit na zahájení do pavilonu F nikoho jiného, než akreditované účastníky Her, novináře a pozvané hosty. Kapacita je k dnešnímu dni beznadějně plná,“ uvedl Lucien Rozprým, předseda organizačního výboru LODM 2017.

Od neděle již budou všechna sportoviště, medailové ceremoniály a doprovodné programy přístupné všem a zdarma.

Pro aktuální informace k Olympiádě dětí a mládeže sledujete Facebook i oficiální web, kde je k dispozici také rozpis televizního vysílání na další dny.

Jaká byla poslední letní ODM v roce 2015? Podívejte se na video.