Na zahájení zimní olympiády dětí a mládeže je vše připraveno

Na zahájení zimní olympiády dětí a mládeže je vše připraveno

V Chomutově, na Cínovci, na Klínovci, v Mostě a v Litvínově vrcholily v sobotu 16. ledna přípravy na start Her VII. Olympiády dětí a mládeže ČR 2016 v Ústeckém kraji. Zahajovací ceremoniál proběhne v chomutovské SD Aréně již zítra, v neděli odpoledne, a od pondělí se rozeběhnout naplno všechny sportovní disciplíny. Za čtyři dny bude rozdáno 70 sad medailí.

V sobotu se upravovaly lyžařské tratě na Cínovci a Klínovci, zimní stadion v Chomutově se připravoval na nedělní zahájení. Čtrnáct výprav krajů čítající téměř 1300 mladých sportovců a trenérů, stovky významných hostů a další stovky členů doprovodu krajských delegací včetně rodičů malých olympioniků a další stovky příchozích dicáků a novinářů zaplní podle odhadu organizátorů chomutovskou SD Arénu do posledního místa.

Sněhové podmínky pro lyžaře na Klínovci a Cínovci jsou příznivé, ledové plochy na zimních stadionech jsou připraveny. Olymiáda může začít.V sobotu se upravovaly lyžařské tratě na Cínovci a Klínovci, zimní stadion v Chomutově se připravoval na nedělní zahájení. Čtrnáct výprav krajů čítající téměř 1300 mladých sportovců a trenérů, stovky významných hostů a další stovky členů doprovodu krajských delegací včetně rodičů malých olympioniků a další stovky příchozích diváků a novinářů zaplní podle odhadu organizátorů chomutovskou SD Arénu do posledního místa.

Sněhové podmínk pro lyžaře na Klínovci a Cínovci jsou příznivé, ledové plochy na zimních stadionech jsou připraveny. Olympiáda může začít.