Partnerem ODM se letos poprvé stala značka Kinder

Partnerem ODM se letos poprvé stala značka Kinder

Olympiáda dětí a mládeže každoročně přináší mladým talentovaným sportovcům atmosféru opravdových olympijských her, včetně slavnostních ceremoniálů, zapálení olympijského ohně, přísahy či soužití v olympijské vesničce. Právě tuto atmosféru se letos poprvé rozhodla finančně podpořit za společnost Ferrero také značka Kinder. V době konání zimní ODM v Ústeckém kraji tak budou návštěvníci moci potkat například i maskota Kinderino.

„Máme radost, že jsme se mohli se značkou Kinder zapojit do této velké akce, která sdružuje tolik aktivních mladých sportovců. Společnost Ferrero se dlouhodobě věnuje programu pro podporu aktivního životního stylu - Kinder+Sport. Spojení s Olympiádou dětí a mládeže byl další krok k rozvoji tohoto programu v České republice a věřím, že s podporou budeme pokračovat i v dalších ročnících,“ komentuje sponzorství olympiády Jana Špačková, Brand Manager značky Kinder.

Kinder + Sport je dnes proaktivní globální projekt zaměřený na podporu aktivního životního stylu dětí a mládeže. Tento projekt byl navržen jako prevence a předcházení sedavého způsobu života, který významně přispívá k obezitě. Cílem Kinder+Sport je zvýšení úrovně fyzické aktivity mezi mladými generacemi po celém světě. Dává jim možnost rozvíjet dovednosti a je schopen pomoci získat správné chování, sociální a etické postoje.„Máme radost, že jsme se mohli se značkou Kinder zapojit do této velké akce, která sdružuje tolik aktivních mladých sportovců. Společnost Ferrero se dlouhodobě věnuje programu pro podporu aktivního životního stylu - Kinder+Sport. Spojení s Olympiádou dětí a mládeže byl další krok k rozvoji tohoto programu v České republice a věřím, že s podporou budeme pokračovat i v dalších ročnících,“ komentuje sponzorství olympiády Jana Špačková, Brand Manager značky Kinder.

Kinder + Sport je dnes proaktivní globální projekt zaměřený na podporu aktivního životního stylu dětí a mládeže. Tento projekt byl navržen jako prevence a předcházení sedavého způsobu života, který významně přispívá k obezitě. Cílem Kinder+Sport je zvýšení úrovně fyzické aktivity mezi mladými generacemi po celém světě. Dává jim možnost rozvíjet dovednosti a je schopen pomoci získat správné chování, sociální a etické postoje.