V chlapecké házené se bojovalo o postup

V chlapecké házené se bojovalo o postup

V plzeňské hale TJ Lokomotiva i dnes probíhal házenkářský turnaj hochů. Utkání nabídla skvělou podívanou a rozhodně snesla ta nejkritičtější měřítka.

Třetí den bývá kritický. To ale ovšem neplatilo v hale Lokomotivy Plzeň, kde mladí házenkáři dále statečně bojovali o nejlepší umístění ve skupině. V dnešním dni si házenkáři Moravskoslezského kraje pojistili vítězství ve své skupině a tím pádem se probojovali až k branám semifinále. Stejně tomu tak bylo i s hráči Plzeňského kraje, kterým se sice snažila cestu znepříjemnit Praha, ale nakonec po výhře 13:12 se Plzeň také dostala mezi nejlepší čtyři celky.

O jedenáctou příčku si zahráli hráči pocházející z Jižních Čech a házenkáři Libereckého kraje. Jihočeští nenechali nic náhodě a zvítězili s jasným šestibrankovým rozdílem. V posledním zápase dnešního dne svedl souboj o deváté místo kraj Královéhradecký s Jihomoravským. Královéhradečtí nakonec našli recept na výhru a výsledek svítící po konci zápasu na světelné tabuli jim vykouzlil více než úsměv na tváři.

Zítra se zbylé týmy poperou o přední příčky a v 15:15 nás čeká vrchol celého turnaje - finále. To si rozhodně žádný fanoušek házené nesmí nechat ujít.