Hokejbalový turnaj v plném proudu

Hokejbalový turnaj v plném proudu

Fanoušci opět zavítali do Hokejbalové haly Košutka a na zimní stadion Kooperativa aréna, kde se mohli těšit na další zápasy hokejbalistů.

Na Košutce se odehrálo několik zajímavých hokejbalových duelů. Ve skupině A, kde se nachází i jeden z největších favoritů na celkové prvenství Plzeňský kraj, bylo k vidění mnoho nerozhodných výsledků. Právě domácí si připsali remízy v obou svých duelech, a sice proti Ústeckému kraji (1:1) a proti Praze (2:2). I hokejbalisté z hlavního města dotáhli oba zápasy do nerozhodného stavu. Nejlepší bilanci ze skupiny A si tedy za úterý připsal kraj Liberecký, který si připsal jednu výhru a jednu remízu.

Ve skupině B se stal stoprocentním týmem Jihočeský kraj, jenž přemohl Vysočinu (3:0) i Karlovarský kraj (2:1). Ještě lépe na tom však byl Pardubický kraj, jehož hokejbalisté si přispali rovněž dvě výhry, v naprosté pohodě se poradili s Moravskoslezským (4:1) i Středočeským krajem (7:1). Ve středu se odehrají zbylá utkání ve skupinách a na programu budou i čtvrtfinále.