Sledujte boj o medaile na ODM 2015 přes internet

Sledujte boj o medaile na ODM 2015 přes internet

Nedostanete se během Olympiády dětí a mládeže do Plzně a nechcete si nechat ujít výkony sportovců! Máme pro vás možnost, jak sledovat zápolení na plzeňské ODM živě.

Streamy ze sportovního dění
Sportovní zápolení na prakticky všech sportovištích nabídne server TVcom.cz, který bude vysílat videopřenosy z vybraných finálových závodů v atletice, goalballu,fotbalu, basketbalu, sportovního aerobiku, hokejbalu, tenisu, sportovní střelby, karate, jachtingu a házené chlapců i dívek.
Streamy nebudou chybět ani z plavání, nohejbalu nebo vybraných utkání plážového volejbalu!

Veškeré výsledkové zpravodajství pak nabídne náš web!

Sledujte ODM na sociálních sítích

Kromě webových stránek Olympiády dětí a mládeže nezapomeňte na další důležitý informační kanál, náš olympijský Facebook, kde se dočkáte zajímavých informací ze zákulisí i sportovišť našem Facebooku. Každý den se také můžete těšit na fotoreportáže z každého dne. Do dění na Facebooku nebo na Instagramu se pak můžete zapojit pomocí oficiálního hashtagu #ODM2015!

Sdílejte vaše zážitky
Zajímavou možnost, jak sdílet svoje zážitky z olympijského dění v Plzni, máte díky aplikaci Natočvideo! Díky aplikaci můžete natočit video a sdílet jej pod hashtagem #ODM2015 s ostatními sportovci a fanoušky. Nejzajímavější videa se dostanou také na YouTube kanál Českého olympijského výboru hned vedle videí od sportovců na probíhajících hrách v Baku