Plzeňský kraj - Plavání - Dívky

Plzeňský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Krumlová Adéla 50 VZ dívky ročník 2008 18. 0
Ottová Sára 50 VZ dívky ročník 2008 22. 0
Bezpalcová Iveta 50 VZ dívky ročník 2009 7. 8
Kopejtková Barbora 50 VZ dívky ročník 2009 8. 7
Faitová Petra 50 VZ dívky ročník 2010 2. 16
Pospíšilová Natálie 50 VZ dívky ročník 2010 3. 13
Šitrová Štěpánka 100 VZ dívky ročník 2008 14. 1
Bezpalcová Iveta 100 VZ dívky ročník 2009 8. 7
Kopejtková Barbora 100 VZ dívky ročník 2009 14. 1
Faitová Petra 100 VZ dívky ročník 2010 5. 10
Pospíšilová Natálie 100 VZ dívky ročník 2010 1. 20
Kabátová Viktorie 200 VZ dívky ročník 2009 8. 7
Kopejtková Barbora 200 VZ dívky ročník 2009 13. 2
Huclová Alena 200 VZ dívky ročník 2010 9. 6
Pospíšilová Natálie 200 VZ dívky ročník 2010 1. 20
Šitrová Štěpánka 400 VZ dívky ročník 2008 15. 0
Ottová Sára 400 VZ dívky ročník 2008 5. 10
Kabátová Viktorie 400 VZ dívky ročník 2009 15. 0
Kopejtková Barbora 400 VZ dívky ročník 2009 11. 4
Huclová Alena 400 VZ dívky ročník 2010 6. 9
Pospíšilová Natálie 400 VZ dívky ročník 2010 1. 20
Faitová Petra 100 M dívky ročník 2010 8. 7
Zachová Zoe 100 M dívky ročník 2010 13. 2
Ottová Sára 200 M dívky ročník 2008 12. 3
Bezpalcová Iveta 200 M dívky ročník 2009 12. 3
Sommerová Stella 200 M dívky ročník 2009 8. 7
Huclová Alena 200 M dívky ročník 2010 5. 10
Zachová Zoe 200 M dívky ročník 2010 12. 3
Bezpalcová Iveta 100 Z dívky ročník 2009 13. 2
Kabátová Viktorie 100 Z dívky ročník 2009 7. 8
Faitová Petra 100 Z dívky ročník 2010 2. 16
Pospíšilová Natálie 100 Z dívky ročník 2010 1. 20
Lavičková Stella 200 Z dívky ročník 2008 8. 7
Huclová Alena 200 Z dívky ročník 2010 5. 10
Pospíšilová Natálie 200 Z dívky ročník 2010 1. 20
Krumlová Adéla 100 P dívky ročník 2008 18. 0
Lavičková Stella 100 P dívky ročník 2008 16. 0
Kabátová Viktorie 100 P dívky ročník 2009 6. 9
Sommerová Stella 100 P dívky ročník 2009 10. 5
Faitová Petra 100 P dívky ročník 2010 25. 0
Zachová Zoe 100 P dívky ročník 2010 20. 0
Krumlová Adéla 200 P dívky ročník 2008 14. 1
Lavičková Stella 200 P dívky ročník 2008 13. 2
Kabátová Viktorie 200 P dívky ročník 2009 6. 9
Huclová Alena 200 P dívky ročník 2010 10. 5
Kopejtková Barbora 200 PZ dívky ročník 2009 7. 8
Sommerová Stella 200 PZ dívky ročník 2009 8. 7
Plzeňský kraj 4 x 50 VZ dívky 11. 4
Plzeňský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 7. 8
CELKEM 337