Moravskoslezský kraj - Plavání - Dívky

Moravskoslezský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Chaloupková Vendula 50 VZ dívky ročník 2008 14. 1
Kavlarová Julie 50 VZ dívky ročník 2008 11. 4
Hajdušíková Nela 50 VZ dívky ročník 2009 19. 0
Holá Kateřina 50 VZ dívky ročník 2009 6. 9
Šablaturová Emílie 50 VZ dívky ročník 2010 17. 0
Trachová Julie 50 VZ dívky ročník 2010 23. 0
Chaloupková Vendula 100 VZ dívky ročník 2008 11. 4
Kavlarová Julie 100 VZ dívky ročník 2008 9. 6
Holá Kateřina 100 VZ dívky ročník 2009 9. 6
Chaloupková Vendula 200 VZ dívky ročník 2008 10. 5
Kavlarová Julie 200 VZ dívky ročník 2008 8. 7
Baláčová Tereza 200 VZ dívky ročník 2009 5. 10
Holá Kateřina 200 VZ dívky ročník 2009 2. 16
Chaloupková Vendula 400 VZ dívky ročník 2008 4. 11
Krupová Natálie 400 VZ dívky ročník 2008 14. 1
Baláčová Tereza 400 VZ dívky ročník 2009 3. 13
Holá Kateřina 400 VZ dívky ročník 2009 7. 8
Kašpárková Karolína 400 VZ dívky ročník 2010 22. 0
Šablaturová Emílie 400 VZ dívky ročník 2010 26. 0
Bartošová Ella 100 M dívky ročník 2008 5. 10
Holá Kateřina 100 M dívky ročník 2009 11. 4
Trachová Julie 100 M dívky ročník 2010 14. 1
Bartošová Ella 200 M dívky ročník 2008 3. 13
Holá Kateřina 200 M dívky ročník 2009 9. 6
Chaloupková Vendula 100 Z dívky ročník 2008 13. 2
Kavlarová Julie 100 Z dívky ročník 2008 10. 5
Hajdušíková Nela 100 Z dívky ročník 2009 3. 13
Richterová Michaela 100 Z dívky ročník 2010 10. 5
Kavlarová Julie 200 Z dívky ročník 2008 11. 4
Chaloupková Vendula 200 Z dívky ročník 2008 12. 3
Baláčová Tereza 200 Z dívky ročník 2009 3. 13
Hajdušíková Nela 200 Z dívky ročník 2009 2. 16
Bartošová Ella 100 P dívky ročník 2008 8. 7
Krupová Natálie 100 P dívky ročník 2008 7. 8
Baláčová Tereza 100 P dívky ročník 2009 9. 6
Krejčová Nela 100 P dívky ročník 2009 24. 0
Richterová Michaela 100 P dívky ročník 2010 15. 0
Trachová Julie 100 P dívky ročník 2010 18. 0
Bartošová Ella 200 P dívky ročník 2008 9. 6
Krupová Natálie 200 P dívky ročník 2008 10. 5
Bartošová Ella 200 PZ dívky ročník 2008 11. 4
Baláčová Tereza 200 PZ dívky ročník 2009 2. 16
Hajdušíková Nela 200 PZ dívky ročník 2009 14. 1
Moravskoslezský kraj 4 x 50 VZ dívky 7. 8
Moravskoslezský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 11. 4
CELKEM 261