Jihomoravský kraj - Plavání - Chlapci

Jihomoravský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Ščudla Ondřej 50 VZ chlapci ročník 2008 2. 16
Velík Adam 50 VZ chlapci ročník 2008 9. 6
Drobilič Lukáš 50 VZ chlapci ročník 2009 1. 20
Gregr Lukáš 50 VZ chlapci ročník 2009 2. 16
Čučka Adam 50 VZ chlapci ročník 2010 11. 4
Hlávka Roman 100 VZ chlapci ročník 2008 14. 1
Ščudla Ondřej 100 VZ chlapci ročník 2008 2. 16
Drobilič Lukáš 100 VZ chlapci ročník 2009 1. 20
Gregr Lukáš 100 VZ chlapci ročník 2009 4. 11
Čučka Adam 100 VZ chlapci ročník 2010 9. 6
Ščudla Ondřej 200 VZ chlapci ročník 2008 5. 10
Velík Adam 200 VZ chlapci ročník 2008 12. 3
Gregr Lukáš 200 VZ chlapci ročník 2009 10. 5
Hynek Oliver 200 VZ chlapci ročník 2009 2. 16
Klíma Matěj 200 VZ chlapci ročník 2010 14. 1
Čučka Adam 200 VZ chlapci ročník 2010 8. 7
Hlávka Roman 400 VZ chlapci ročník 2008 6. 9
Košulič David 400 VZ chlapci ročník 2008 13. 2
Drobilič Lukáš 400 VZ chlapci ročník 2009 10. 5
Hynek Oliver 400 VZ chlapci ročník 2009 4. 11
Čučka Adam 400 VZ chlapci ročník 2010 4. 11
Pancl Šimon 400 VZ chlapci ročník 2010 16. 0
Košulič David 100 M chlapci ročník 2008 13. 2
Velík Adam 100 M chlapci ročník 2008 11. 4
Drobilič Lukáš 100 M chlapci ročník 2009 3. 13
Hynek Oliver 100 M chlapci ročník 2009 10. 5
Čučka Adam 100 M chlapci ročník 2010 3. 13
Pancl Šimon 100 M chlapci ročník 2010 4. 11
Košulič David 200 M chlapci ročník 2008 7. 8
Velík Adam 200 M chlapci ročník 2008 9. 6
Drobilič Lukáš 200 M chlapci ročník 2009 4. 11
Pancl Šimon 200 M chlapci ročník 2010 5. 10
Hlávka Roman 100 Z chlapci ročník 2008 12. 3
Ščudla Ondřej 100 Z chlapci ročník 2008 9. 6
Hynek Oliver 100 Z chlapci ročník 2009 1. 20
Řiháček Adam 100 Z chlapci ročník 2009 3. 13
Hlávka Roman 200 Z chlapci ročník 2008 5. 10
Košulič David 200 Z chlapci ročník 2008 14. 1
Hynek Oliver 200 Z chlapci ročník 2009 1. 20
Řiháček Adam 200 Z chlapci ročník 2009 2. 16
Klíma Matěj 200 Z chlapci ročník 2010 9. 6
Hlávka Roman 100 P chlapci ročník 2008 18. 0
Ščudla Ondřej 100 P chlapci ročník 2008 1. 20
Gregr Lukáš 100 P chlapci ročník 2009 18. 0
Řiháček Adam 100 P chlapci ročník 2009 7. 8
Klíma Matěj 100 P chlapci ročník 2010 20. 0
Drábek Václav 100 P chlapci ročník 2010 6. 9
Ščudla Ondřej 200 P chlapci ročník 2008 2. 16
Velík Adam 200 P chlapci ročník 2008 14. 1
Gregr Lukáš 200 P chlapci ročník 2009 13. 2
Řiháček Adam 200 P chlapci ročník 2009 6. 9
Drábek Václav 200 P chlapci ročník 2010 11. 4
Hlávka Roman 200 PZ chlapci ročník 2008 6. 9
Gregr Lukáš 200 PZ chlapci ročník 2009 3. 13
Řiháček Adam 200 PZ chlapci ročník 2009 1. 20
Drábek Václav 200 PZ chlapci ročník 2010 13. 2
Čučka Adam 200 PZ chlapci ročník 2010 4. 11
Jihomoravský kraj 4 x 50 VZ chlapci 2. 16
Jihomoravský kraj II 4 x 50 polohová štafeta chlapci 2. 16
CELKEM 530