Zlínský kraj - Plavání - Chlapci

Zlínský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Klimek Martin 50 VZ chlapci ročník 2008 7. 8
Kopecký Filip 50 VZ chlapci ročník 2008 13. 2
Chmela Kristián 50 VZ chlapci ročník 2009 14. 1
Pavelec Robin 50 VZ chlapci ročník 2010 8. 7
Slunečný Ben Daren 50 VZ chlapci ročník 2010 9. 6
Klimek Martin 100 VZ chlapci ročník 2008 10. 5
Pavelec Robin 100 VZ chlapci ročník 2010 3. 13
Slunečný Ben Daren 100 VZ chlapci ročník 2010 8. 7
Hradil Lukáš 200 VZ chlapci ročník 2008 8. 7
Pavelec Robin 200 VZ chlapci ročník 2010 2. 16
Slunečný Ben Daren 200 VZ chlapci ročník 2010 6. 9
Zádrapa Adam 400 VZ chlapci ročník 2008 16. 0
Hradil Lukáš 400 VZ chlapci ročník 2008 7. 8
Gill Patrik 400 VZ chlapci ročník 2009 21. 0
Lebeda Štěpán 400 VZ chlapci ročník 2009 23. 0
Pavelec Robin 400 VZ chlapci ročník 2010 6. 9
Slunečný Ben Daren 400 VZ chlapci ročník 2010 5. 10
Klimek Martin 100 M chlapci ročník 2008 3. 13
Kopecký Filip 100 M chlapci ročník 2008 2. 16
Březovják Tobiáš 100 M chlapci ročník 2009 13. 2
Lebeda Štěpán 100 M chlapci ročník 2009 14. 1
Pavelec Robin 100 M chlapci ročník 2010 6. 9
Kotopulos Nikos 100 M chlapci ročník 2010 8. 7
Klimek Martin 200 M chlapci ročník 2008 13. 2
Kopecký Filip 200 M chlapci ročník 2008 2. 16
Lebeda Štěpán 200 M chlapci ročník 2009 12. 3
Pavelec Robin 200 M chlapci ročník 2010 4. 11
Kopecký Filip 100 Z chlapci ročník 2008 2. 16
Zádrapa Adam 100 Z chlapci ročník 2008 4. 11
Holý Jan 100 Z chlapci ročník 2010 5. 10
Slunečný Ben Daren 100 Z chlapci ročník 2010 6. 9
Kopecký Filip 200 Z chlapci ročník 2008 1. 20
Zádrapa Adam 200 Z chlapci ročník 2008 2. 16
Holý Jan 200 Z chlapci ročník 2010 8. 7
Slunečný Ben Daren 200 Z chlapci ročník 2010 6. 9
Hradil Lukáš 100 P chlapci ročník 2008 21. 0
Březovják Tobiáš 100 P chlapci ročník 2009 24. 0
Chmela Kristián 100 P chlapci ročník 2009 6. 9
Holý Jan 100 P chlapci ročník 2010 15. 0
Kotopulos Nikos 100 P chlapci ročník 2010 18. 0
Chmela Kristián 200 P chlapci ročník 2009 12. 3
Klimek Martin 200 PZ chlapci ročník 2008 8. 7
Hradil Lukáš 200 PZ chlapci ročník 2008 9. 6
Chmela Kristián 200 PZ chlapci ročník 2009 13. 2
Zlínský kraj 4 x 50 VZ chlapci 6. 9
Zlínský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 4. 11
CELKEM 333