Středočeský kraj - Plavání - Chlapci

Středočeský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Kolář Vojtěch 50 VZ chlapci ročník 2008 3. 13
Komárek Štěpán 50 VZ chlapci ročník 2008 10. 5
Baštýř Adam 50 VZ chlapci ročník 2009 6. 9
Brejcha Antoni 50 VZ chlapci ročník 2009 4. 11
Klimeš Vojtěch 50 VZ chlapci ročník 2010 10. 5
Musil František 50 VZ chlapci ročník 2010 1. 20
Kolář Vojtěch 100 VZ chlapci ročník 2008 7. 8
Komárek Štěpán 100 VZ chlapci ročník 2008 9. 6
Baštýř Adam 100 VZ chlapci ročník 2009 6. 9
Brejcha Antoni 100 VZ chlapci ročník 2009 5. 10
Macek Filip 100 VZ chlapci ročník 2010 12. 3
Kolář Vojtěch 200 VZ chlapci ročník 2008 7. 8
Synek Matouš 200 VZ chlapci ročník 2008 4. 11
Baštýř Adam 200 VZ chlapci ročník 2009 7. 8
Brejcha Antoni 200 VZ chlapci ročník 2009 9. 6
Horčička Vojtěch 200 VZ chlapci ročník 2010 7. 8
Synek Matouš 400 VZ chlapci ročník 2008 3. 13
Mach Daniel 400 VZ chlapci ročník 2008 8. 7
Baštýř Adam 400 VZ chlapci ročník 2009 11. 4
Krupička Adrien 400 VZ chlapci ročník 2009 12. 3
Horčička Vojtěch 400 VZ chlapci ročník 2010 9. 6
Klimeš Vojtěch 400 VZ chlapci ročník 2010 10. 5
Kolář Vojtěch 100 M chlapci ročník 2008 10. 5
Komárek Štěpán 100 M chlapci ročník 2008 5. 10
Krupička Adrien 100 M chlapci ročník 2009 11. 4
Horčička Vojtěch 100 M chlapci ročník 2010 14. 1
Macek Filip 100 M chlapci ročník 2010 7. 8
Kolář Vojtěch 200 M chlapci ročník 2008 5. 10
Komárek Štěpán 200 M chlapci ročník 2008 4. 11
Brejcha Antoni 200 M chlapci ročník 2009 11. 4
Krupička Adrien 200 M chlapci ročník 2009 5. 10
Macek Filip 200 M chlapci ročník 2010 8. 7
Komárek Štěpán 100 Z chlapci ročník 2008 1. 20
Mach Daniel 100 Z chlapci ročník 2008 10. 5
Krupička Adrien 100 Z chlapci ročník 2009 6. 9
Redlich Michal 100 Z chlapci ročník 2009 14. 1
Klimeš Vojtěch 100 Z chlapci ročník 2010 8. 7
Musil František 100 Z chlapci ročník 2010 1. 20
Synek Matouš 200 Z chlapci ročník 2008 8. 7
Mach Daniel 200 Z chlapci ročník 2008 4. 11
Baštýř Adam 200 Z chlapci ročník 2009 9. 6
Krupička Adrien 200 Z chlapci ročník 2009 5. 10
Klimeš Vojtěch 200 Z chlapci ročník 2010 11. 4
Musil František 200 Z chlapci ročník 2010 1. 20
Kolář Vojtěch 100 P chlapci ročník 2008 11. 4
Synek Matouš 100 P chlapci ročník 2008 5. 10
Brejcha Antoni 100 P chlapci ročník 2009 25. 0
Redlich Michal 100 P chlapci ročník 2009 3. 13
Horčička Vojtěch 100 P chlapci ročník 2010 21. 0
Musil František 100 P chlapci ročník 2010 1. 20
Synek Matouš 200 P chlapci ročník 2008 9. 6
Mach Daniel 200 P chlapci ročník 2008 12. 3
Redlich Michal 200 P chlapci ročník 2009 7. 8
Musil František 200 P chlapci ročník 2010 1. 20
Synek Matouš 200 PZ chlapci ročník 2008 1. 20
Mach Daniel 200 PZ chlapci ročník 2008 3. 13
Baštýř Adam 200 PZ chlapci ročník 2009 12. 3
Redlich Michal 200 PZ chlapci ročník 2009 9. 6
Macek Filip 200 PZ chlapci ročník 2010 9. 6
Musil František 200 PZ chlapci ročník 2010 1. 20
Středočeský kraj 4 x 50 VZ chlapci 3. 13
Středočeský kraj 4 x 50 polohová štafeta chlapci 3. 13
CELKEM 546