Středočeský kraj - Plavání - Dívky

Středočeský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Fišerová Viktorie 50 VZ dívky ročník 2008 7. 8
Myšková Eliška 50 VZ dívky ročník 2008 17. 0
Hrašková Markéta 50 VZ dívky ročník 2009 16. 0
Landová Adriana 50 VZ dívky ročník 2009 4. 11
Smetanková Linda 50 VZ dívky ročník 2010 8. 7
Štěpánková Natálie 50 VZ dívky ročník 2010 18. 0
Fišerová Viktorie 100 VZ dívky ročník 2008 4. 11
Myšková Eliška 100 VZ dívky ročník 2008 10. 5
Hrašková Markéta 100 VZ dívky ročník 2009 13. 2
Landová Adriana 100 VZ dívky ročník 2009 3. 13
Smetanková Linda 100 VZ dívky ročník 2010 9. 6
Štěpánková Natálie 100 VZ dívky ročník 2010 13. 2
Myšková Eliška 200 VZ dívky ročník 2008 7. 8
Landová Adriana 200 VZ dívky ročník 2009 3. 13
Šindelářová Barbora 200 VZ dívky ročník 2009 6. 9
Lipenská Zuzana 200 VZ dívky ročník 2010 14. 1
Horáková Sára 200 VZ dívky ročník 2010 4. 11
Škripko Agáta 400 VZ dívky ročník 2008 1. 20
Myšková Eliška 400 VZ dívky ročník 2008 8. 7
Hrašková Markéta 400 VZ dívky ročník 2009 9. 6
Šindelářová Barbora 400 VZ dívky ročník 2009 2. 16
Smetanková Linda 400 VZ dívky ročník 2010 3. 13
Horáková Sára 400 VZ dívky ročník 2010 2. 16
Škripko Agáta 100 M dívky ročník 2008 3. 13
Tůmová Olivie Kateřina 100 M dívky ročník 2009 12. 3
Šindelářová Barbora 100 M dívky ročník 2009 10. 5
Smetanková Linda 100 M dívky ročník 2010 3. 13
Štěpánková Natálie 100 M dívky ročník 2010 10. 5
Škripko Agáta 200 M dívky ročník 2008 1. 20
Šindelářová Barbora 200 M dívky ročník 2009 6. 9
Smetanková Linda 200 M dívky ročník 2010 1. 20
Štěpánková Natálie 200 M dívky ročník 2010 7. 8
Fišerová Viktorie 100 Z dívky ročník 2008 3. 13
Landová Adriana 100 Z dívky ročník 2009 14. 1
Tůmová Olivie Kateřina 100 Z dívky ročník 2009 4. 11
Lipenská Zuzana 100 Z dívky ročník 2010 12. 3
Škripko Agáta 200 Z dívky ročník 2008 13. 2
Tůmová Olivie Kateřina 200 Z dívky ročník 2009 9. 6
Horáková Sára 200 Z dívky ročník 2010 6. 9
Fišerová Viktorie 100 P dívky ročník 2008 3. 13
Šálená Barbora 100 P dívky ročník 2008 6. 9
Landová Adriana 100 P dívky ročník 2009 20. 0
Šindelářová Barbora 100 P dívky ročník 2009 11. 4
Lipenská Zuzana 100 P dívky ročník 2010 6. 9
Horáková Sára 100 P dívky ročník 2010 2. 16
Fišerová Viktorie 200 P dívky ročník 2008 3. 13
Šálená Barbora 200 P dívky ročník 2008 8. 7
Šindelářová Barbora 200 P dívky ročník 2009 12. 3
Lipenská Zuzana 200 P dívky ročník 2010 8. 7
Horáková Sára 200 P dívky ročník 2010 3. 13
Fišerová Viktorie 200 PZ dívky ročník 2008 2. 16
Škripko Agáta 200 PZ dívky ročník 2008 5. 10
Smetanková Linda 200 PZ dívky ročník 2010 6. 9
Horáková Sára 200 PZ dívky ročník 2010 3. 13
Středočeský kraj 4 x 50 VZ dívky 3. 13
Středočeský kraj 4 x 50 polohová štafeta dívky 2. 16
CELKEM 497