Beachvolejbal turnaj dvojic – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

turnaj dvojic – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
27.6.2022
Pondělí
09:00 Chlapci Jiří Donát - David Knebl (JHM) - David Šimůnek - Filip Ondráček (PAK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Chlapci Robin Strnad - Matěj Janák (VYS) - Vojtěch Kudrnovský - Martin Koupšet (PLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Dívky Jana Mrkvičková - Adéla Petříková (PHA) - Tereza Janečková - Anežka Vilčová (PAK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Dívky Tereza Votavová - Anna Kalinová (VYS) - Nela Bořková - Sofie Piechová (HKK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Chlapci Adrian Ibrahim - David Zimmermann (STC) - Šimon Lank - Matyáš Volf (ULK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Chlapci Štěpán Svoboda - David Bryknar (LBK) - Ondřej Poloch - Jakub Jonszta (MSK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Dívky Veronika Kleiblová - Tereza Lajkebová (JHM) - Adéla Šimánková - Vanesa Mrázková (JHC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Dívky Barbora Grulichová - Julie Koupšetová (PLK) - Monika Brodilová - Lenka Veselá (KVK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Chlapci Vojtěch Pavlusek - Vojtěch Votava (PHA) - Jasmin Popelka - David Kohout (JHC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Chlapci Adam Kopečný - Ondřej Polák (OLK) - Matyáš Fejfar - Viktor Jiřička (HKK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Dívky Sára Jakubíčková - Monika Obdržálková (ZLK) - Amélie Cyroňová - Amálie Báčová (STC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Dívky Natálie Štolfová - Marie Westphálová (OLK) - Beata Böhmová - Ema Zedníková (MSK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Chlapci Roman Plch - Ondřej Gloza (ZLK) - Robin Strnad - Matěj Janák (VYS) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Chlapci Vojtěch Kudrnovský - Martin Koupšet (PLK) - Jiří Donát - David Knebl (JHM) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Dívky Lenka Ruckensteinerová - Tereza Studená (LBK) - Tereza Votavová - Anna Kalinová (VYS) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Dívky Nela Bořková - Sofie Piechová (HKK) - Jana Mrkvičková - Adéla Petříková (PHA) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Chlapci Miroslav Švec - Tomáš Zahrádka (KVK) - Štěpán Svoboda - David Bryknar (LBK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Chlapci Ondřej Poloch - Jakub Jonzsta (MSK) - Adrian Ibrahim - David Zimmermann (STC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Dívky Anna Preyová - Nikol Neckařová (ULK) - Barbora Grulichová - Julie Koupšetová (PLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Dívky Monika Brodilová - Lenka Veselá (KVK) - Veronika Kleiblová - Tereza Lajkebová (JHM) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Chlapci Vojtěch Pavlusek - Vojtěch Votava (PHA) - Adam Kopečný - Ondřej Polák (OLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Chlapci Matyáš Fejfar - Viktor Jiřička (HKK) - Jasmin Popelka - David Kohout (JHC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Dívky Sára Jakubíčková - Monika Obdržálková (ZLK) - Natálie Štolfová - Marie Westphálová (OLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Dívky Beata Böhmová - Ema Zedníková (MSK) - Amélie Cyroňová - Amálie Báčová (STC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Chlapci David Šimůnek - Filip Ondráček (PAK) - Roman Plch - Ondřej Gloza (ZLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Chlapci Šimon Lank - Matyáš Volf (ULK) - Miroslav Švec - Tomáš Zahrádka (KVK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Dívky Tereza Janečková - Anežka Vilčová (PAK) - Lenka Ruckensteinerová - Tereza Studená (LBK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Dívky Adéla Šimánková - Vanesa Mrázková (JHC) - Anna Preyová - Nikol Neckařová (ULK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
28.6.2022
Úterý
09:00 Chlapci David Šimůnek - Filip Ondráček (PAK) - Vojtěch Kudrnovský - Martin Koupšet (PLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Chlapci Jiří Donát - David Knebl (JHM) - Roman Plch - Ondřej Gloza (ZLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Dívky Tereza Janečková - Anežka Vilčová (PAK) - Nela Bořková - Sofie Piechová (HKK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Dívky Jana Mrkvičková - Adéla Petříková (PHA) - Lenka Ruckensteinerová - Tereza Studená (LBK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Chlapci Šimon Lank - Matyáš Volf (ULK) - Ondřej Poloch - Jakub Jonszta (MSK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Chlapci Adrian Ibrahim - David Zimmermann (STC) - Miroslav Švec - Tomáš Zahrádka (KVK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Dívky Adéla Šimánková - Vanesa Mrázková (JHC) - Monika Brodilová - Lenka Veselá (KVK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:50 Dívky Veronika Kleiblová - Tereza Lajkebová (JHM) - Anna Preyová - Nikol Neckařová (ULK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Chlapci Vojtěch Kudrnovský - Martin Koupšet (PLK) - Roman Plch - Ondřej Gloza (ZLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Chlapci David Šimůnek - Filip Ondráček (PAK) - Robin Strnad - Matěj Janák (VYS) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Dívky Nela Bořková - Sofie Piechová (HKK) - Lenka Ruckensteinerová - Tereza Studená (LBK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:40 Dívky Tereza Janečková - Anežka Vilčová (PAK) - Tereza Votavová - Anna Kalinová (VYS) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Chlapci Ondřej Poloch - Jakub Jonszta (MSK) - Miroslav Švec - Tomáš Zahrádka (KVK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Chlapci Šimon Lank - Matyáš Volf (ULK) - Štěpán Svoboda - David Bryknar (LBK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Dívky Monika Brodilová - Lenka Veselá (KVK) - Anna Preyová - Nikol Neckařová (ULK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Dívky Adéla Šimánková - Vanesa Mrázková (JHC) - Barbora Grulichová - Julie Koupšetová (PLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Chlapci Vojtěch Pavlusek - Vojtěch Votava (PHA) - Matyáš Fejfar - Viktor Jiřička (HKK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Chlapci Adam Kopečný - Ondřej Polák (OLK) - Jasmin Popelka - Ondřej Tomáš (JHC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Dívky Sára Jakubíčková - Monika Obdržálková (ZLK) - Beata Böhmová - Ema Zedníková (MSK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Dívky Natálie Štolfová - Marie Westphálová (OLK) - Amélie Cyroňová - Amálie Báčová (STC) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Chlapci Jiří Donát - David Knebl (JHM) - Robin Strnad - Matěj Janák (VYS) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Chlapci Adrian Ibrahim - David Zimmermann (STC) - Štěpán Svoboda - David Bryknar (LBK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Dívky Jana Mrkvičková - Adéla Petříková (PHA) - Tereza Votavová - Anna Kalinová (VYS) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Dívky Veronika Kleiblová - Tereza Lajkebová (JHM) - Barbora Grulichová - Julie Koupšetová (PLK) Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
29.6.2022
Středa
09:00 Chlapci Vysočina - Olomoucký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Chlapci Zlínský kraj - Královehradecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Dívky Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:00 Dívky Královehradecký kraj - Zlínský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:40 Dívky Hlavní město Praha - Ústecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:40 Dívky Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:40 Chlapci Pardubický kraj - Středočeský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
09:40 Chlapci Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:20 Dívky Středočeský kraj - Pardubický kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:20 Dívky Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:20 Chlapci Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
10:20 Chlapci Liberecký kraj - Plzeňský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:00 Chlapci Ústecký kraj - Olomoucký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:00 Chlapci Karlovarský kraj - Královehradecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Dívky Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
11:30 Dívky Karlovarský kraj - Zlínský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Dívky Ústecký kraj - Jihočeský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
12:20 Dívky Pardubický kraj - Kraj Vysočina Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Dívky Karlovarský kraj - Královehradecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Dívky Liberecký kraj - Plzeňský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Chlapci Kraj Vysočina - Ústecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
13:10 Chlapci Zlínský kraj - Karlovarský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Dívky Hlavní město Praha - Olomoucký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Dívky Středočeský kraj - Jihomoravský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Chlapci Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
14:00 Chlapci Hlavní město Praha - Liberecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
30.6.2022
Čtvrtek
09:00 Chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 Chlapci Středočeský kraj - Plzeňský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 Dívky Ústecký kraj - Kraj Vysočina Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 Dívky Jihočeský kraj - Pardubický kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:50 Dívky Olomoucký kraj - Středočeský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:50 Chlapci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:40 Dívky Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:30 Chlapci Pardubický kraj - Liberecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina
Výsledky
ODM TV