Šerm Šerm kordem – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

Šerm kordem – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
27.6.2022
Pondělí
08:30 šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Ondřej Hronek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Vojáček - Mikuláš Nováček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Karel Bór Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Jonáš Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Michal Charamza - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Mikuláš Nováček - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Otakar Toloch - Jan Pur Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Štěpán Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Ivan Ostalskiy - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Filip Kocman - Vojtěch Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Michal Charamza Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Ondřej Hronek - Kryštof Vojáček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Mikuláš Nováček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Adam Sejkora - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Neshoda - Filip Žák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Karel Bór - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Kryštof Vojáček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:0
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Václav Krogner Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Ondřej Hronek - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jan Pur - Ivan Ostalskiy Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jan Gaisler - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Filip Kocman Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Bryknar - Petr Burda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tom Garreis - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Kryštof Vojáček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:0
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Ondřej Hronek - Mikuláš Nováček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Michal Charamza - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Patrik Bryknar Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
08:30 šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Ondřej Hronek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Petr Burda - Tom Garreis Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Karel Bór - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Vojáček - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Mikuláš Nováček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Otakar Toloch - Filip Žák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3:
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Štěpán Pavlíček - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jan Gaisler - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Bryknar - Tom Garreis Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:0
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jakub Coufal - Kryštof Neshoda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:0
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Petr Burda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Karel Bór - Michal Charamza Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Tom Garreis Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Vojtěch Gaisler - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Petr Burda - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Filip Žák - Jan Pur Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Patrik Bryknar Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Petr Burda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:0
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Neshoda - Ivan Ostalskiy Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:0
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Filip Kocman - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Tom Garreis Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Karel Bór - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Bryknar - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Štěpán Pavlíček - Vojtěch Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Michal Charamza - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Otakar Toloch - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Vojtěch Gaisler - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Neshoda - Jan Pur Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Štěpán Pavlíček - Filip Kocman Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Filip Žák - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Vojtěch Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Štěpán Pavlíček - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Otakar Toloch - Ivan Ostalskiy Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Filip Kocman - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Jan Pur - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Otakar Toloch - Kryštof Neshoda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
08:30 šerm chlapci U13 a U15 Filip Žák - Ivan Ostalskiy Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Nela Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karolína Bednářová - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Nela Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Nela Coufalová - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Nela Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ester Princová - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Ema Studená Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Nela Coufalová - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karolína Bednářová - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Valérie Miklendová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Nela Coufalová - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Barbora Hašková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Karolína Konečná Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Karolína Konečná Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Viktoriia Todoryshyna Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdaléna Landovská - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Valérie Miklendová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Karolína Konečná Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Tea Melounová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Viktoriia Todoryshyna Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdaléna Landovská - Žofie Korbelová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Viktoriia Todoryshyna Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Sofie Karafiátová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Karolína Konečná Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Michaela Adamovská - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Karin Fojtová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Michaela Kalinová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Zuzana Závitkovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Sofie Karafiátová - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karolína Konečná - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Hana Jurková - Michaela Adamovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Žofie Korbelová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Michaela Adamovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Sofie Karafiátová - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Michaela Adamovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Hana Jurková - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Sofie Karafiátová - Zuzana Závitkovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:4
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Michaela Kalinová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Sofie Karafiátová - Michaela Adamovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Kateřina Illeková - Johana Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Barbora Štěpničková - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Michaela Kalinová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magda Polnarová - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Karolína Konečná - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Johana Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Michaela Kalinová - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
0:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Kateřina Illeková - Magda Polnarová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Michaela Kalinová - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:0
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Michaela Kalinová - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:3
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Johana Vysloužilová - Magda Polnarová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Magda Polnarová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
4:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:1
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Kateřina Illeková - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Johana Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
2:5
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Magda Polnarová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
5:2
10:15 šerm děvčata U13 a U15 Johana Vysloužilová - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
1:5
12:45 šerm chlapci U13 a U15 Ondřej Hronek - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
14:15
12:45 šerm chlapci U13 a U15 Max Kavecký - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:7
12:45 šerm chlapci U13 a U15 Vojtěch Gaisler - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:9
12:45 šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Kryštof Neshoda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:8
12:45 šerm chlapci U13 a U15 Mikuláš Nováček - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
12:15
12:45 šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:4
12:45 šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:12
13:30 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Štěpán Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:2
13:30 šerm děvčata U13 a U15 Magdaléna Landovská - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
3:15
13:30 šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
6:15
13:30 šerm děvčata U13 a U15 Hana Jurková - Valérie Miklendová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:11
13:40 šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Viktoriia Todoryshyna Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
10:15
13:40 šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Magda Polnarová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:10
13:40 šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:11
13:40 šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:8
13:40 šerm děvčata U13 a U15 Kateřina Illeková - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:12
14:00 šerm chlapci U13 a U15 přímá eliminace Hala TJ Dukla Olomouc
ODM TV
14:00 šerm chlapci U13 a U15 Max Kavecký - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
9:15
14:00 šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Vojtěch Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:12
14:00 šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:9
14:00 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Václav Krogner Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:5
14:15 šerm děvčata U13 a U15 Natálie Coufalová - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
12:15
14:15 šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
13:15
14:15 šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:12
14:15 šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:10
14:40 šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:10
14:40 šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Jonáš Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:9
14:40 šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
9:15
14:40 šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
14:15
15:20 šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
15:10
15:35 šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
14:15