Karate kumite jednotlivci – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

kumite jednotlivci – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
29.6.2022
Středa
10:00 dorostenci -60 kg Finále Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky -52kg Zahájení soutěže Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Jan Jaroš - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Matouš Folwarczny - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Kryštof Sluka - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Daniel Dlouhý - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Martin Enev - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Ondřej Mareš - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Radek Nechuta - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Veronika Holubová - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Lucie Bukovská - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Matyáš Dvořák - Alex Knap Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Simone Otranto - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Martin Vaněk - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Angelina Issayev - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Igor Hurban - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg David David - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Natálie Dubová - Nikola Pracnová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Tomáš Vrbecký - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Filip Horňák - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Elena Wirciňská - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Mikuláš Pater - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Markéta Hrušková - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci -50kg Zdeněk Vlk - Michal Brzobohatý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Kateřina Ryšavá - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně -47kg Nelly Kuryviálová - Nela Kubelková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žákyně -47kg Veronika Holubová - Lucie Bukovská Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Jan Jaroš - Matouš Folwarczny Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Kryštof Sluka - Daniel Dlouhý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žákyně -47kg Angelina Issayev - Natálie Dubová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Martin Enev - Ondřej Mareš Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žákyně -47kg Elena Wirciňská - Markéta Hrušková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Radek Nechuta - Matyáš Dvořák Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Simone Otranto - Martin Vaněk Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žákyně -47kg Kateřina Ryšavá - Nelly Kuryviálová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Igor Hurban - David David Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Tomáš Vrbecký - Filip Horňák Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:30 starší žáci -50kg Mikuláš Pater - Michal Brzobohatý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:50 starší žákyně +47kg Finále Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žákyně -47kg Lucie Bukovská - Angelina Issayev Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně -47kg Elena Wirciňská - Nelly Kuryviálová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně -47kg Lucie Bukovská - Elena Wirciňská Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci -50kg Matouš Folwarczny - Kryštof Sluka Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci -50kg Martin Enev - Matyáš Dvořák Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci -50kg Simone Otranto - Igor Hurban Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci -50kg Filip Horňák - Michal Brzobohatý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:15 starší žáci -50kg Kryštof Sluka - Martin Enev Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:15 starší žáci -50kg Simone Otranto - Filip Horňák Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:30 starší žáci -50kg Kryštof Sluka - Filip Horňák Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:30 starší žáci +50kg Finále Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
12:30 dorostenci +60kg Finále Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
12:30 dorostenky +52kg Finále Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV