Karate kata jednotlivci – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

kata jednotlivci – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
28.6.2022
Úterý
09:00 starší žáci Mikuláš Pater - Daniel Dlouhý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Veronika Rešová - Nela Kubelová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Filip Horňák - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Adina Matoulková - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Kryštof Sluka - Martin Vaněk Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Radek Nechuta - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Adam Zíka - Leonard Ondovčák Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Kamila Karásková - Lucie Kuncová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Matouš Folwarczny - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Ondřej Mareš - Tomáš Vrbecký Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Jan Jaroš - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Martin Enev - Lukáš Dobrozemský Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci David David - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Natálie Dubová - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Matyáš Brož - Alex Knap Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Jan Hruška - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Michal Brzobohatý - Simone Otranto Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Andrej Svoboda - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Lucie Bukovská - Kateřina Ryšavá Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Sofia Mazur - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Taťána Russwurmová - Nikola Pracnová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Klaudia Kašík - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Martin Palan - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Zdeněk Vlk - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Ellen Rezková - Elena Wirciňská Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Mariia Kobernyk - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Nelly Kuryviálová - Nela Červená Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Tereza Sibřinová - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Emma Kubečková - Veronika Holubová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Silvie Troblová - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Angelina Issayev - Markéta Hrušková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Viktorie Sekaninová - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Igor Laštůvka - Matyáš Houska Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Richard Kuhn - Jáchym Jetel Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Sebastian Noštinský - Pavel Krátký Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Tomáš Slabý - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Ondřej Bednář - Šimon Harvilko Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Vít Švehla - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Daniel Dub - Jakub Paluch Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Adam Šmejkal - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Jakub Jízdný - Miroslav Šos Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Tadeáš Bína - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Radek Tirala - Alex Kirschner Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Kimi Zita - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Filip Andres - Ondřej Vágner Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Pavel Žíla - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Michaela Válková - Amálie Haková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Sylva Havlíčková - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Jan Stránský - Matyáš Řezáč Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenci Ondřej Náhlík - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Natálie Malafová - Sylvie Kokhanina Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Barbora Šťastná - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Adéla Blažková - Lucie Měsíčková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Linda Bílá - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Kateřina Štecová - Rozárie Anna Cieslarová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Kateřina Urbanová - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Lucie Paterová - Taisia Biriucová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Petra Němečková - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Elen Menčíková - Anežka Mládková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Kateřina Nováková - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Marie Príglová - Adéla Čepičková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Anna Kubínová - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Natálie Suchá - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 dorostenky Bára Krátká - volný los Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Mikuláš Pater - Filip Horňák Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Martin Vaněk - Radek Nechuta Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Adam Zíka - Matouš Folwarczny Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Ondřej Mareš - Jan Jaroš Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Lukáš Dobrozemský - David David Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Alex Knap - Jan Hruška Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Michal Brzobohatý - Andrej Svoboda Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Martin Palan - Zdeněk Vlk Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Veronika Rešová - Adina Matoulková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Kamila Karásková - Natálie Dubová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Lucie Bukovská - Sofia Mazur Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Nikola Pracnová - Klaudia Kašík Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Ellen Rezková - Mariia Kobernyk Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Nelly Kuryviálová - Tereza Sibřinová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Emma Kubečková - Silvie Troblová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Markéta Hrušková - Viktorie Sekaninová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Igor Laštůvka - Jáchym Jetel Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Pavel Krátký - Tomáš Slabý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Šimon Harvilko - Vít Švehla Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Daniel Dub - Adam Šmejkal Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Jakub Jízdný - Tadeáš Bína Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Radek Tirala - Kimi Zita Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Filip Andres - Pavel Žíla Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Jan Stránský - Ondřej Náhlík Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenci Tadeáš Bína - Radek Tirala Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Michaela Válková - Sylva Havlíčková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Natálie Malafová - Barbora Šťasná Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Adéla Blažková - Linda Bílá Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Kateřina Štecová - Kateřina Urbanová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Taisia Biriucová - Petra Němečková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Elen Menčíková - Kateřina Nováková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Adéla Čepičková - Anna Kubínová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 dorostenky Natálie Suchá - Bára Krátká Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Filip Horňák - Radek Nechuta Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Adam Zíka - Ondřej Mareš Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Lukáš Dobrozemský - Alex Knap Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Michal Brzobohatý - Zdeněk Vlk Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Veronika Rešová - Kamila Karásková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Sofia Mazur - Nikola Pracnová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Mariia Kobernyk - Nelly Kuryviálová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Emma Kubečková - Viktorie Sekaninová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 starší žáci Filip Horňák - Ondřej Mareš Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 starší žáci Lukáš Dobrozemský - Michal Brzobohatý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 starší žákyně Veronika Rešová - Sofia Mazur Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 starší žákyně Nelly Kuryviálová - Viktorie Sekaninová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 dorostenci Igor Laštůvka - Tomáš Slabý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 dorostenci Šimon Harvilko - Adam Šmejkal Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 dorostenci Filip Andres - Jan Stránský Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 dorostenky Sylva Havlíčková - Natálie Malafová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 dorostenky Adéla Blažková - Kateřina Štecová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 dorostenky Anna Kubínová - Natálie Suchá Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:00 dorostenky Taisia Biriucová - Kateřina Nováková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:30 starší žáci Filip Horňák - Michal Brzobohatý Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:30 starší žákyně Veronika Rešová - Nelly Kuryviálová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 dorostenci Igor Laštůvka - Šimon Harvilko Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 dorostenci Radek Tirala - Jan Stránský Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 dorostenky Natálie Malafová - Kateřina Štecová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 dorostenky Kateřina Nováková - Anna Kubínová Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:30 dorostenci Igor Laštůvka - Jan Stránský Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:30 dorostenky Natálie Malafová - Kateřina Nováková Hala Gymnázia Olomouc Hejčín Startovní listina
Výsledky
ODM TV